Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Športové podujatia - výsledky

Športové podujatia

ŠK Miko fit-box: 9. turnaj II. ligy - Kamenica nad CirochouVytlačiť
 

ŠK Miko fit - box - logo.png

Športový klub Miko fit-box absolvoval tohto roku už mnoho turnajov I. a II. ligy, taktiež Medzinárodné turnaje v zahraničí a vo svojej tvrdej práci nezaháľali ani doteraz.

Dňa 13.10.2018 reprezentovali svoju obec na 3. Memoriály Stanislawa Dragana v Krakowe v Poľsku, kde získali okrem individuálnych ocenení aj pohár za najlepší tím turnaja.

V sobotu 20.10.2018 zorganizovali doma v Kamenici nad Cirochou 9. turnaj II. slovenskej ligy v boxe a to za účasti slovenských a poľských klubov.

Na turnaji sa odboxovalo celkovo 25 zápasov a 2 exhibičné zápasy. Svoje zastúpenie na turnaji mal aj kamenický klub, ktorého členovia si určite neurobili hanbu, ale podali skvelé výkony. Štefan Vrábeľ suverénne zvíťazil nad súperom zo Stropkova v kategórii mladších dorastencov do 80kg. „Števko vďaka svedomitej príprave podáva skvelé výkony.. Jeho snaha a cieľavedomosť je motivujúca aj pre ostatných členov klubu...“ Zhodnotil výkon svojho zverenca tréner Marián Miko.

Pre Tomáša Šeteščáka to bola tentokrát v ringu premiéra. V ringu nastúpil proti súperovi z BC Steel Fist Košice v kategórii starších dorastencov do 81kg. „Tomáš si v ringu počínal výborne.. hľadiac na to, že to bolo preňho prvýkrát, bol to výborný výkon.“ Pochválil svojho zverenca tréner Marián Miko.

V kategórii mužov do 75kg sa v ringu stretli dvaja naši členovia klubu ŠK Miko fit-box: Filip Džubara a Peter Šenky. „Teším sa, že sa Peter Šenky vrátil do ringu po dlhšej prestávke a stal sa členom nášho klubu.“ Podotkol tréner Miko. Víťazom v tomto stretnutí sa stal jednoznačne Filip Džubara, nakoľko Petrova kondičná príprava nebola postačujúca. „Verím, že to Petra nakopne do ďalších bojov a tréningov,“ skonštatoval tréner.

Nikola Cenknerová si nakoniec v domácom ringu nezaboxovala, nakoľko jej súperka z Poľska kvôli chorobe nemohla nastúpiť.  

„Touto cestou by som sa chcel poďakovať všetkým, ktorí nám pomohli pri organizácii 9.turnaja II.SLB v Kamenici nad Cirochou. Ďakujeme hlavne Obecnému úradu v Kamenici nad Cirochou za poskytnuté priestory a podporu. Veľmi pekne ďakujem svojim zverencom, ktorí reprezentovali náš klub a ostatným členom klubu, ktorí stále ochotne pomáhajú pri prípravách, počas a po turnaji!!! Ďakujem ešte raz a tešíme sa na budúce!“


 
 

ŠK Miko fit - box: 2. turnaj II. Slovenskej boxerskej ligyVytlačiť
 

ŠK Miko fit - box - logo.pngV sobotu 17. februára sa v Košiciach uskutočnil 2.turnaj II.Slovenskej boxerskej ligy. Počas turnaja sa odboxovalo 34 stretnutí. Medzi súťažiacimi samozrejme nechýbal kamenický klub ŠK Miko fit-box. Svojich zverencov Filipa Džubaru a Mateja Dubasa sprevádzal tréner Marián Miko.

„Som veľmi rád, že sme nakoniec vycestovali reprezentovať našu obec, nakoľko v tomto chrípkovom období, aj naši chlapci kvôli chorobe nemôžu trénovať“. Zhodnotil situáciu tréner Marián Miko.

Hneď na začiatku turnaja sa v ringu predviedol počas exhibičného zápasu Matej Dubas, ktorý mal v ringu premiéru. „Matej podal skvelý výkon! Jeho súper bol o rok starší, a tak z tohto dôvodu ich zápas nebol hodnotený. Pre mňa bol však Matej jednoznačný víťaz! Som veľmi rád, že máme v klube takýto nový mladý talent. Matej nevynecháva takmer ani jeden tréning, snaží sa a ja verím, že jeho snaha a odhodlanosť čoskoro prinesú ovocie.“ Skonštatoval tréner kamenického klubu.

Filip Džubara boxoval v kategórii mužov do 69kg. V ringu sa stretol so súperom z Trnavy. „Zápas bol už od prvého kola vo Filipovej réžii a tak s prehľadom porazil svojho súpera a vyhral v bodovom rozdiely jednoznačne 3:0.“

Som na svojich zverencov veľmi hrdý a ďakujem im za ich tvrdú prácu a odhodlanie.

Vedenie obce taktiež gratuluje k výsledkom a ďakuje za obetavý výkon a reprezentáciu!


 
 

ŠK Miko fit-box: Turnaj v Krakove - O zlatú rukavicuVytlačiť
 

ŠK Miko fit - box - logo.pngKamenický klub ŠK Miko fit-box sa uplynulý víkend 15. – 17. decembra 2017 predstavil v poľskom ringu, konkrétne v Krakove, kde sa konal turnaj „O zlatú rukavicu“.

Tento boxerský maratón sa konal za účasti 4 krajín: Poľska, Slovenska, Francúzska a Ukrajiny. Celkovo sa odohralo 104 zápasov a to na veľmi vysokej úrovni.

Na tomto turnaji mal kamenický klub 2 zástupcov: Jána Raka a Filipa Džubaru.

Filip Džubara v kategórii mužov do 64 kg natrafil na súpera z Poľska s ktorým odboxoval veľmi vyrovnaný zápas, ale nepodarilo sa mu ho doviesť do úspešneho konca, nakoľko sa v zápase ukázali lepšie súperove skúsenosti. V konečnom dôsledku odviedol Filip veľmi dobrý výkon, chválim jeho snahu. Nakoniec sa stal Filipov súper celkový víťaz v tejto kategórii.

Ján Rak suverénne zvíťazil vo svojom prvom zápase nad súperom z Krakova. Odviedol skvelý výkon a súper nemal žiadnu šancu. Druhý deň Janko nastúpil proti inému súperovi opäť z Krakova. Došlo však k zraneniu, kvôli ktorému rozhodca nedovolil Jankovi pokračovať v zápase ďalej.

„Domov sme si nakoniec vďaka Jankovi doniesli bronzovú medailu v tejto kategórii, ktorá má pre nás z tak prestížneho podujatia cenu zlata.“ Zhodnotil tréner Marián Miko.


 
 

Stolný tenis - 3. liga, Severovýchod - 11.kolo - 17.12.2017Vytlačiť
 

Stolný tenis.jpgLemešany - Kamenica nad Cirochou   11:7

( I. Birov 4, P. Šepeľa 2, J. Sojčák 1)


 
 

Stolný tenis - 4. liga, Vihorlatská - 11.kolo-17.12.2017Vytlačiť
 

Stolný tenis.jpgHencovce - Kamenica nad Cirochou "B"   10:8

(V. Hej 4.5, O. Tutskanyuk 2.5, F. Sojčák 0.5, Š. Šram 0.5)


 
 

ŠK Miko fit - box: Majstrovstvá Slovenska jednotlivcov v boxe Vytlačiť
 

ŠK Miko fit - box - logo.pngSkvelý úspech dosiahli členovia Športového klubu Miko fit-box z Kamenice nad Cirochou počas Majstrovstiev Slovenska jednotlivcov v boxe v kategórii mužov a žien! Do Kamenice nad Cirochou doniesli zlatú a dve bronzové medaily! Opäť potvrdili, že ak niekto veľmi chce, tak preňho neexistujú žiadne prekážky, existuje len slabá vôľa...a tú oni rozhodne nemajú!

Majstrovstvá Slovenska sa konali v Galante od piatka 1.12.2017 do nedele 3.12.2017 a predstavili sa na nich traja členovia kamenického klubu: Nikola Cenknerová, Ján Rak a Filip Ďžubara.

„Nikola Cenknerová vo finálovom zápase porazila svoju súperku z Levíc. Bojovnosť a chuť zvíťaziť bola určite na Nikolinej strane väčšia, čo v jej úderoch pocítila aj súperka ktorej na konci zápasu ostalo oveľa menej síl ako Nikole. A tak Nikola s prehľadom vyhrala v bodovom rozdiely 5:0 a stala sa tak majsterkou Slovenska v kategórii žien do 60kg.

Bronzovú medailu si zaslúžene vybojoval Ján Rak, keď v prvom zápase v piatok zvíťazil nad boxerom z Holíča na body (5:0), ale v sobotňajšom semifinálovom zápase podľahol terajšiemu majstrovi Slovenska z ŠKP Bratislava.

Filip Džubara sa na základe voľného lósu dostal do semifinále, kde sa v ringu stretol so slovenským reprezentantom kubánskeho pôvodu, terajším majstrom Slovenska. Tomuto veľmi silnému súperovi podľahol a tak sa umiestnil na bronzovej priečke.

Som na svojich zverencov veľmi hrdý a pevne verím, že ostatní členovia klubu, či už súčasní, alebo aj noví členovia budú nasledovať ich kroky vo svojej odhodlanosti, snahe a bojovnosti. Všetkým veľmi pekne ďakujem!“ tréner Marián Miko.

 

 


 
 

Stolný tenis - 3. liga, Severovýchod - 10.kolo - 10.12.2017Vytlačiť
 

Stolný tenis.jpgKamenica nad Cirochou - Belá nad Cirochou   9:9

(I. Birov 4.5, P. Šepeľa 2.5, M. Bocko 2)


 
 

Stolný tenis - 4.liga, Vihorlatská - 10.kolo - 10.12.2017Vytlačiť
 

Stolný tenis.jpgKamenica nad Cirochou "B" - Kladzany   13:5

(O. Tutskanyuk 4.5, V. Hej 4.5, Š. Šram 2, F. Sojčák 2)


 
 

Stolný tenis - 3. liga, Severovýchod - 9. kolo - 3. 12. 2017Vytlačiť
 

Stolný tenis.jpgKamenica nad Cirochou - Vranov C   18:0

(I. Birov 4.5, P. Šepeľa 3.5, T. Butko 3.5, M. Bocko 3.5, 3xWO)


 
 

Stolný tenis - 4. liga, Vihorlatská - 9. kolo - 3. 12. 2017Vytlačiť
 

Stolný tenis.jpgKamenica nad Cirochou "B" - Dlhé nad Cirochou   10:8

( V. Hej 4.5, O. Tutskanyuk 4.5, Š. Šram)


 
 

Stolný tenis - 3. liga, Severovýchod - 8.kolo - 26. 11. 2017Vytlačiť
 

Stolný tenis.jpgBardejov - Kamenica nad Cirochou   13:5

(T. Butko 2, I. Birov 2, O. Tutskanyuk)


 
 

ŠK Miko fit - box :Turnaj mladých v GiraltovciachVytlačiť
 

ŠK Miko fit - box - logo.pngV sobotu  11. novembra 2017, sa členovia kamenického boxérskeho klubu ŠK Miko fit-box zúčastnili na Turnaji mladých v Giraltovciach, ktorý organizoval domáci klub.

Za doprovodu ich kolegu z klubu, Lukáša Jalča, sa v ringu na tomto turnaji úspešne predstavili Štefan Vrábeľ a Filip Džubara.

„Števko podal skvelý bojovný výkon, v ringu exceloval“ zhodnotil jeho výkon Lukáš Jalč. To Števkovi prinieslo suverénnu výhru na body 3:0 nad súperom z domáceho klubu, v kategórii starších žiakov do 65kg.

Rovnako skvele si počínal v kategórii mužov do 69kg kamenický boxer Filip Džubara, ktorý takmer vyrovnaný zápas dokázal otočiť vo svoj prospech a v treťom kole dostal svojho súpera z giraltovského klubu dvakrát do počítania. Nakoniec ho Filip porazil výsledkom RSC v treťom kole.

Cez víkend 18. – 19. 11. 2017 vycestujú kamenickí boxeri na turnaj I. ligy do neďalekého Vranova nad Topľou, kde svoju obec budú dúfajme vzorne reprezentovať tak ako doteraz.


 
 

Stolný tenis - 3. liga, Severovýchod - 7. kolo - 19.11.2017Vytlačiť
 

Stolný tenis.jpgKamenica nad Cirochou - Humenné "B"   15:3

(I. Birov 4.5, T. Butko 4, P. Šepeľa 3.5, O. Tutskanyuk 2, M. Bocko 1)


 
 

Stolný tenis - 4. liga, Vihorlatská - 7. kolo - 19. 11. 2017Vytlačiť
 

Stolný tenis.jpgKamenica nad Cirochou "B" - Čierne   11:7

(O. Tutskanyuk 4, V. Hej 4, F. Sojčák 3)


 
 

ŠK Miko fit - box : Výsledky po ukončení tohtoročnej II. slovenskej ligyVytlačiť
 

ŠK Miko fit - box - logo.png


 
 

Stolný tenis - 3. liga, Severovýchod - 5. kolo - 5.11.2017Vytlačiť
 

Stolný tenis.jpgKamenica nad Cirochou - Vranov "B"   12:6

(P. Šepeľa 3.5, I. Birov 3.5, T. Butko 3, O. Tutskanyuk 2)


 
 

Stolný tenis - 4. liga, Vihorlatská - 5.kolo - 5.11.2017Vytlačiť
 

Stolný tenis.jpgKamenica nad Cirochou - Vranov "D"   5:13

(O. Tutskanyuk 2, V. Hej 1.5, Š. Šram 1, L. Torba 0.5)


 
 

Futbal: V. liga 14. kolo - 5.11.2017Vytlačiť
 

FK Kamenica nad Cirochou - logo.jpgOFK Sečovská Polianka - FK Kamenica nad Cirochou   4:2 (1:2)

Góly: 36., 48., 62., 69. Andrej Gaži - 18., 20. Stanislav Karnaj

ŽK: 61. Maroš Zubko, 88. Jozef Urban, 89. Šimon Gut - 44. Jaroslav Mihalič, 64. Ladislav Čopák, 79. Jakub Šedzmák

Rozhodca: Erik Anguš

Divákov: 77

FK Kamenica nad Cirochou: Peter Dobda - Samuel Mikula (C), Jakub Šedzmák (85. Lukáš Pecha), Dominik Čopák, Peter Mesaroš, Miroslav Benec (66. Patrik Vasiľko), Tomáš Čabák, Maroš Červeňák, Jaroslav Mihalič, Ladislav Čopák, Stanislav Karnaj 

V poslednom jesennom kole cestovali naši futbalisti do Sečovskej Polianky.

Kameničania sa rýchlo ujali vedenia dvoma gólmi, ich autorom bol Karnaj. V 18. min. po kombinácii Čabák - Benec sa nemýlil zoči - voči brankárovi Urigovi, o dve minúty asistoval opäť Benec, ktorý mu loptu sklepol, Karnaj obišiel protihráča a strelou od žrde napol sieť. Do šance sa dostal aj Mihalič, ale v koncovke mu chýbala presnosť. Červeňákov priamy kop Uriga vyboxoval. V 36. min. sa nepozornosť na kamenickej strane stala osudnou a ovplyvnila vývoj zápasu: rozohrávka - autové vhadzovanie domácich a prišiel prvý gól Gažiho. Do druhého dejstva nastúpili hostia s cieľom už neinkasovať, opak bol však pravdou. V 48. min. Gažiho strela z 30 m skončila za brankárom Dobdom - 2:2. Po hodine hry si domáci útočník na konto pripísal hetrik z brejku, pri ktorom sa Kameničania dožadovali ofsajdu, ale arbiter bol iného názoru. V 69. min. spoza šestnástky vystrelil aktívny Gaži a tečovanú loptu vyberal Dobda zo svojej siete. Hostia preskupili rady, ale nepomohli si. Šancu skórovať mal ešte Karnaj, Čabák, Čopák, ale bez úspešnej koncovky. 

Zdroj: Podvihorlatské noviny, ročník 58, číslo 45, 6.11.2017, str. 10.

 


 
 

ŠK Miko fit - box : V. turnaj I. slovenskej ligyVytlačiť
 

ŠK Miko fit - box - logo.png

V dňoch 21. – 22. októbra sa v Leviciach konal 5. turnaj I. Slovenskej ligy v boxe. Zúčastnili sa ho aj piati členovia kamenického klubu ŠK Miko fit-box pod vedením svojho trénera Mariána Miko.

Ján Rak prvý deň turnaja podľahol svojmu súperovi z Nitry v bodovom rozdiely 4:1, ale hneď druhý deň ukázal svoju bojovnosť a odhodlanie svojho súpera z Holíča zdolal na body 5:0 a tak  Janík suverénne zvíťazil. Celkovo získal na turnaji 3. miesto v kategórii mužov do 69kg.

Adriánovi Rakovi sa darilo hneď prvý deň turnaja. V ringu si skvele počínal a svojho súpera z Galanty porazil na body 5:0. Druhý deň sa v ringu stretol so svojim „kolegom“ z kamenického klubu Štefanom Vrábľom. Chlapci ukázali skvelý box a takmer vyrovnaný zápas, v ktorom sa rozhodcovia priklonili s bodmi na Adriánovu stranu. Celkovo v kategórii starších žiakov do 65kg Adrián Rak obsadil 1. miesto a Štefan Vrábeľ 2.miesto.

David Zajac tentokrát natrafil na silného súpera z Nitry. V 1.kole si David počínal veľmi dobre, ale jeho sily nestačili na súpera a podľahol mu v 2.kole RSC.

Na turnaji reprezentovala Kamenicu nad Cirochou aj Nikola Cenknerová. V ringu ukázala svoje sily a schopnosti, ktoré jej priniesli víťazstvo. Svoju súperku z Levíc porazila v bodovom rozdiele 5:0 na body.

Najbližšie nás čaká 6.turnaj I.ligy vo Vranove nad Topľou a tak vo svojej príprave a tréningu jednoznačne nepoľavíme a budeme sa snažiť čo najlepšie reprezentovať náš klub a obec.


 
 

Futbal: V. liga - 13. kolo -29.10.2017Vytlačiť
 

FK Kamenica nad Cirochou - logo.jpgTJ Tvarona Ulič - FK Kamenica nad Cirochou   1:1 (1:1)

Góly: 43. Peter Korkorec - 40. Dominik Čopák

ŽK: 24. Matúš Samčík, 33. Matúš Kočan, 79. Tomáš Kireš - 90. Patrik Gerboc

Rozhodca: Erik Sabol

Divákov: 50

FK Kamenica nad Cirochou: Peter Dobda - Samuel Mikula (C), Jakub Šedzmák, Dominik Čopák, Peter Mesaroš, Miroslav Benec, Patrik Vasiľko, Tomáš Čabák, Maroš Červeňák, Martin Haburaj (71. Patrik Gerboc), Stanislav Karnaj (Rastislav Havriľak)

V rámci 13. kola cestovali naši futbalisti do Uliča a v nepriaznivom počasí podali bojovný výkon, vybojovali remízu a ďalší bod do tabuľky. 

Prevaha bola na začiatku na uličskej strane, no domáci ju nedokázali zužitkovať. V 40. min. unikol Čopák a tešili sa Kameničania. Ešte do prestávky prišla domáca odpoveď, presne namieril Korkobec. Aj II. polčas sa hralo viac na kamenickej polovici no bez efektivity. Do šancí sa dostali Hromadka, Kočan, Korkobec, hostia v závere skĺzli aj k tvrdým zákrokom, hru kúskovali. Záver bol divoký, došlo aj k fyzickým potýčkam.  

Zdroj: Podvihorlatské noviny, ročník 58, číslo 44, 30.10.2017, str. 12

V nedeľu 5. 11. 2017 o 13:30  odohrajú naši futbalisti ligový zápas opäť na ihrisku súpera, tentokrát sa predstavia v Sečovskej Polianke.  


 
 

ŠK Miko fit - box – II. slovenská liga – 9. turnajVytlačiť
 

ŠK Miko fit - box - logo.png

Športový klub Miko fit-box absolvoval tohto roku už mnoho turnajov I. a II. ligy, taktiež Medzinárodné turnaje v zahraničí a vo svojej tvrdej práci nezaháľali ani doteraz.

7.10.2017 reprezentovali svoju obec na turnaji v Debici v Poľsku, kde získali okrem individuálnych ocenení aj pohár za najlepší tím turnaja.

Uplynulý víkend v sobotu 14.10.2017 zorganizovali doma v Kamenici nad Cirochou 9. turnaj II. slovenskej ligy v boxe a to za účasti slovenských a poľských klubov.

Na turnaji sa odboxovalo celkovo 21 zápasov, z toho 2 exhibičné zápasy. Svoje zastúpenie na turnaji mal aj kamenický klub, ktorého členovia si určite neurobili hanbu, ale podali skvelé výkony. Adrián Rak absolvoval zápas s úradujúcim majstrom Slovenska Oliverom Zajacom z vranovského klubu v kategórii starších žiakov do 62kg. Odboxoval viac než vyrovnaný zápas, ale rozhodcovia sa priklonili víťazstvom k majstrovi Slovenska a to tesným bodovým rozdielom 2:1. Štefan Vrábeľ v kategórii starších žiakov do 65kg suverénne zvíťazil nad svojim súperom z Giraltoviec a to bodovým rozdielom 3:0 na body. Ďalšie víťazstvo patrilo Davidovi Zajacovi, ktorý porazil svojho súpera z Giraltoviec hneď v prvom kole RSC. Zároveň rozhodcovia vybrali Davida za najlepšieho boxera turnaja v kategórii staršieho dorastu. V kategórii mužov do 64kg reprezentoval klub  Filip Džubara, ktorý svojmu súperovi z humenského klubu nedal žiadnu šancu a dostal ho do počítania hneď v prvom kole a v druhom kole Filip zvíťazil výsledkom RSC. Ján Rak mal exhibičný zápas so súperom z Košíc, v ktorom obaja podali skvelé výkony a skončil sa víťazstvom pre oboch boxerov.

Kamenický klub ŠK Miko fit-box čakajú do konca sezóny okrem turnajov I.ligy aj majstrovstvá SR a prestížny turnaj v Poľskom Krakowe.

Preto im všetci držme palce, nech sa na súťaže pripravia čo najlepšie a podajú skvelé výkony.  


 
 

Futbal: V. liga - 12. kolo - 22.10.2017Vytlačiť
 

FK Kamenica nad Cirochou - logo.jpgFK Kamenica nad Cirochou - OFK Tatran Bystré   1:1 (0:0)

Góly: 54. Tomáš Čabák - 63. Marek Jankovič

ŽK: 28. Miroslav Benec - 4. Marián Matvej, 32. Matúš Novotný

Rozhodca: Maroš Kurtak

Divákov: 70

FK Kamenica nad Cirochou: Peter Dobda - Samuel Mikula, Vladimír Suchanič (C), Jakub Šedzmák, Dominik Čopák, Peter Mesaroš, Miroslav Benec, Patrik Vasiľko, Tomáš Čabák, Patrik Gerboc, Slavomír Tokár

Dvanáste kolo prinieslo aj tabuľkové "derby", keď sme privítali na domácom ihrisku futbalistov z Bystrého. 

Od úvodu bola hra vyrovnaná, ale opatrná. Najprv pohrozili hostia nakopávanými loptami, no bez žiadúceho efektu a brankár Dobda dobre kryl. Kameničania vyčkávali na chyby súpera, prišli brejkové momenty - na gólmana Balinta sa rútil Benec, ale strela z hranice šestnástky nemala dostatočnú razanciu. Druhé dejstvo malo podobný scenár. V 54. min. našla nakopnutá lopta Mesaroša, ktorý krížnou nahrávkou posunul Čabákovi a ten vymietol šibenicu popri vybiehajúcom brankárovi Balintovi. Hostia postupne striedali, domácim s jedným náhradníkom pomaly dochádzali sily, čo si vyžiadalo svoju daň. Vyrovnávajúci gól padol v 63. min., keď v skrumáži po odrazenej lopte sa najlepšie zorientoval Jankovič a dorazil do vinkľa. Do konca zápasu sa hralo na hosťujúcej polovici. Viaceré ponuky na gól vytvoril Tokár, no Mikula, Čopák, ani Gerboc ich neprijali. Rozhodnúť mohol Čabák, po trme - vrme trafil na čiare len ležiaceho obrancu. 

Zdroj: Podvihorlatské noviny, ročník 58, číslo 43, 23.10.2017, str. 10.

V nedeľu 29. 10. 2017 o 14:00 odohrajú naši futbalisti zápas 13. kola v Uliči. 


 
 

Stolný tenis - 3. liga, Severovýchod - 4. kolo - 22.10.2017Vytlačiť
 

Stolný tenis.jpgLužany - Kamenica nad Cirochou   10:8

(Birov 4, Butko 3, Bocko 1)


 
 

Stolný tenis - 4. liga, Vihorlatská - 4. kolo - 22.10.2017Vytlačiť
 

Stolný tenis.jpgKamienka - Kamenica nad Cirochou "B"   10:8

(O. Tutskanyuk 4.5, L. Torba 2.5, Š. Šram 1)


 
 

Stolný tenis - 3. liga, Severovýchod - 3. kolo - 15.10.2017Vytlačiť
 

Stolný tenis.jpgKamenica nad Cirochou - Snina   16:2

(T.Butko 4.5, P. Šepeľa 4.5, I. Birov 4.5, Š. Šram 2.5)


 
 

Stolný tenis - 4. liga, Vihorlatská - 3. kolo - 15.10.2017Vytlačiť
 

Stolný tenis.jpgKamenica nad Cirochou "B" -  Zemplínske Hámre   12:6

(O. Tutskanyuk 4.5, L. Torba 4.5, F. Sojčák 2.5, J. Sojčák 0.5)


 
 

Futbal: V. liga - 11. kolo - 15.10.2017Vytlačiť
 


FK Kamenica nad Cirochou - logo.jpgFK Obce Kochanovce/Brekov - FK Kamenica nad Cirochou   1:1 (1:0)

Góly: 35. Martin Rada (PK) - 69. Peter  Mesaroš

ŽK: 87. Ján Adam - 35. Jakub Šedzmák, 56. Samuel Mikula

Rozhodca: Štefan Reňo

Divákov: 100

FK Kamenica nad Cirochou: Peter Dobda - Samuel Mikula, Vladimír Suchanič (C), Jakub Šedzmák, Patrik Gerboc, Stanislav Karnaj, Dominik Čopák, Slavomír Tokár, Lukáš Pecha, Peter Mesaroš, Dávid Valkučák (23. Rastislav Havriľak)

V jedenástom kole cestovali naši futbalisti do Brekova a po remíze si odtiaľ priniesli cenný bod. 

V 3. min. po centri Lazura hlavičkoval Jenčko z 3 m. nad. Akcia Murinčák - Lazur pokračovala prudkým centrom, ktorý Dobda vyrazil na Mišenčíka, ten však v tutovke zakončil nedôrazne. Domáci búšili, po narážačke Rada - Lazúr prišla presná strela k žrdi, ktorú brankár zázračne zneškodnil. V 28. min. putovala lopta po osi Murinčák - Lazúr - Šatník, opäť koncovke chýbal dôraz. V 35. min. sa dostal Murinčák za kamenickú obranu, bol zozadu stiahnutý a pokutový kop Rada premenil. Hlavička Jenčka mala tiež gólové parametre, zasiahol kamenický brankár.  Po zmene strán sa Kameničania snažili nakopávať dlhé lopty, hra sa však naďalej odvíjala prevažne na ich polovici. Po strele Adama, akcii Kišša sa zaskvel vynikajúci Dobda. V 69. minúte sa dostali Kameničania k zakončeniu. Po autovom vhadzovaní nakopnutá lopta za domácu obranu, brankár Piroščák zle vybehol a Mesaroš ho lobom poľahky prekonal. Nadišiel brekovský tlak, ale Kameničanov viackrát podržal brankár. 

Zdroj: Podvihorlatské noviny, ročník 58, číslo: 42, 16. 10. 2017, str. 10

V 12. kole v nedeľu 22. 10. o 14:00 privítame na domácom trávniku futbalistov Bystrého.  


 
 

Stolný tenis - 3. liga, Severovýchod - 1. kolo - 1. 10. 2017Vytlačiť
 

Stolný tenis.jpgKamenica nad Cirochou - Sedlice    9:9

( O. Tutskanyuk 3, I. Birov 3, P. Šepeľa 2, M. Bocko 1)

 

 


 
 

Stolný tenis - 4. liga, Vihorlatská - 1. kolo - 1. 10. 2017Vytlačiť
 

Stolný tenis.jpgKamenica nad Cirochou "B" - Kochanovce   14:4

(F. Sojčák 4.5, L. Torba 4.5, V. Hej 3.5, J. Sojčák 1.5)


 
 

Futbal: V. liga - 9. kolo - 1.10.2017Vytlačiť
 

FK Kamenica nad Cirochou - logo.jpgŠK Sačurov - FK Kamenica nad Cirochou   1:0 (0:0)

Gól: 76. Jaroslav Capko

ŽK: 77. Slavomír Bereš - 52. Jozef Kovalčík

Rozhodca: Marek Hrinda

Divákov: 150

FK Kamenica nad Cirochou: Peter Dobda - Samuel Mikula, Vladimír Suchanič(C), Jakub Šedzmák, Jozef Kovalčík (63. Rastislav Havriľak), Patrik Vasiľko, Peter Mesaroš, Tomáš Čabák, Martin Haburaj, Lukáš Pecha, Patrik Gerboc

Naši futbalisti pricestovali do Sačurova s torzom hráčov, zo základnej zostavy chýbali Červeňák a Benec. 

Hra v I. polčase sa odvíjala väčšinou medzi šestnástkami. Dvakrát mohol skórovať Pecha - z voleja pálil do náručia brankára, z 10 m strelu Izai vychytal. Pohrozili aj domáci, ale útočník Tabaka hlavičkoval nad, Tokár prekopol Dobdovu svätyňu. V II. polčase sa sústredila väčšina na hosťujúcej polovici - Haburaj nastúpil so zraneným kolenom, Čabák s opuchnutým palcom na nohe. V 52. min. si na biely bod loptu postavil sačurovský Tokár, ale Dobda strelu zneškodnil. Po hodine hry sa zranil aj Kovalčík, ktorý musel ihrisko opustiť a striedal ho Havriľák. V 76. min. z priameho kopu vymietol šibenicu Capko a rozhodol o výsledku. Kameničania sa snažili v závere centrami do 16- tky uhrať aspoň bod, ale hlavička Mikulu i Čabáka skončili mimo. 

Zdroj: Podvihorlatské noviny, ročník 58, číslo: 40, 2. 10. 2017, str. 10

V 10. kole, v nedeľu 8.10. o 14:30 hod. privítame na domácom trávniku aktuálneho lídra súťaže, mužstvo Nižného Hrušova.  


 
 

Futbal: V. liga - 8. kolo - 24. 9. 2017Vytlačiť
 

FK Kamenica nad Cirochou - logo.jpgFK Kamenica nad Cirochou - OFK Agrifop Stakčín   2:0 (2:0)

Góly: 14. Tomáš Čabák, 40. Patrik Vasiľko

ŽK: 15. Jozef Kovalčík, 30. Dominik Čopák, 81. Peter Mesároš - 33. Igor Kuznetsov,  66. Marián Max, 81. Vasiľ Steco, 83. Erik Kira

Rozhodca: Dávid Ulian

Divákov: 136

FK Kamenica nad Cirochou: Peter Dobda - Samuel Mikula, Vladimír Suchanič (C), Jakub Šedzmák, Dominik Čopák (46. Lukáš Pecha), Maroš Červeňák, Jozef Kovalčík, Patrik Vasiľko, Miroslav Benec (89. Rastislav Havriľak), Peter Mesaroš( 87. Martin Haburaj), Tomáš Čabák

Naši futbalisti prívítali v 8. kole súpera zo Stakčína proti ktorému nezaváhali a po výhre si upevnili miesto v tabuľke, kde im aktuálne patrí tretia priečka. 

Opraty derby vzali do rúk Kameničania, už po polminúte letela ďalekonosná Červeňáková strela do šibenice - brankár Muchychka bravúrne "robinzonádou" vyškriabal na roh. V priebehu nasledujúcich piatich minút prišli gólové šance Beneca (z 5 m.), Vasiľka a Čabáka, ale stakčínskeho gólmana neprekonali. V 14. min. otvoril účet stretnutia Čabák, ktorý odrazenú strelu Beneca poslal do brány. Hosťujúci Štofík pohrozil dvoma nepríjemnými  priamymi kopmi, ale trafil múr a strela tesne lízala žrď domácej brány. V 40. min. sa po peknej kombinácii Červeňák - Mikula vyznamenal Vasiľko, ktorý strelou do protipohybu Mychychku zvýšil. V II. polčase sa hra odvíjala medzi šestnástkami. Desaťminútovku územnej prevahy mala jedenástka spod Nastazu, ale bez gólového efektu. Do konca stretnutia domáci kontrolovali výsledok. Šancu mal ešte Pecha, ktorý krížnou strelou netrafil bránu, dvakrát pálil Červeňák ( najlepší domáci hráč zápasu) - Muchychka kryl. 

Zdroj: Podvihorlatské noviny, ročník 58, číslo: 39, 25. 9. 2017, str. 10. 

V 9. kole cestujú naši futbalisti do Sačurova, kde v nedeľu 1. 10. 2017 o 14:30 hod. odohrajú ďalší zápas V. ligy (skupina Vihorlatsko - Dukelská).  


 
 

Futbal: V. liga - 7. kolo - 17.9.2017 Vytlačiť
 

FK Kamenica nad Cirochou - logo.jpgOFK Hencovce - FK Kamenica nad Cirochou   1:3 (1:1)

Góly: 28. Anton Demčák - 24. Patrik Vasiľko, 51. Maroš Červeňák, 81. vlastný gól ( Ondrej Venceľ)

ŽK: 65. Dominik Čopák, 73. Sebastián Soták

Rozhodca: Vlastimil Kuspán

Divákov: 100

FK Kamenica nad Cirochou: Alexander Burda - Ondrej Čabák (C), Samuel Mikula, Vladimír Suchanič, Jakub Šedzmák, Maroš Červeňák, Dominik Čopák, Jozef Kovalčík (67. Tomáš Čabák), Patrik Vasiľko, Miroslav Benec (86. Rastislav Havriľak), Peter Mesaroš

Kamenickí futbalisti tentokrát cestovali do Hencoviec, odkiaľ si po nedeľnom zápase priniesli víťazstvo a tri body do tabuľky. 

Kameničania od úvodu prevzali iniciatívu. Benec napriahol zo 16 m, ale brankár Suchý reagoval rýchlo. Červeňákova strela z 20 m. minula ľavú žrď. Domáci hru vyrovnali, hrozili strelami, no Burda sa mal na pozore. V 24. min. nakopol Červeňák loptu za obranu, Mesaroš spracoval a odrazenú Vasiľko nasmeroval do prázdnej brány. O štyri minúty Demčák po samostatnom úniku vsietil s prehľadom vyrovnávajúci gól. Po obrátke sa hra vyvíjala prevažne v strede poľa. Hostia sa v opäť tešili v 51. min. keď Mikula posunul loptu Čabákovi, ktorý spätne prihral Červeňákovi a ten krásnou strelou vymietol šibenicu.  Hencovčania rozložili sily na troch útočníkov, no hostia zase dominovali.  V 81. min.  po rohu Červeňáka síce skórovali, ale nakoniec si "vlastenca" pripísal Venceľ, ktorý zrazil loptu do siete. Príležitosť z brejku mal ešte Čabák aj Benec, ale bez úspechu. 

Zdroj: Podvihorlatské noviny, ročník 58,  číslo: 38, 18. 9. 2017, str. 10

V ďalšom kole, v nedeľu 24. 9. 2017 o 15:00 privítame doma futbalistov zo Stakčína.     


 
 

Futbal: V. liga - 6. kolo - 10. 9. 2017Vytlačiť
 

FK Kamenica nad Cirochou - logo.jpgFK Kamenica nad Cirochou - FK Sedliská   1:0 (1:0)

Gól: 13. Stanislav Karnaj

ŽK: 78.Lukáš Pecha, 90. Igor Baník

Rozhodca: Dávid Kron

Divákov: 120

FK Kamenica nad Cirochou: Alexander Burda - Ondrej Čabák (C), Samuel Mikula, Vladimír Suchanič, Jakub Šedzmák, Tomáš Čabák, Maroš Červeňák, Dominik Čopák, Jozef Kovalčík( 64. Lukáš Pecha), Patrik Vasiľko (83. Peter Mesaroš), Stanislav Karnaj, (89. Dávid Valkučák)

V šiestom kole si naši futbalisti zmerali sily s mužstvom FK Sedliská a opäť na domácom ihrisku potvrdili rolu favorita. 

Od úvodného hvizdu tempo hry udávali Kameničania a vytvorili si niekoľko šancí. V 5. min. Čabákova strela minula pravú žrď, bez úspechu skúšali šťastie Karnaj aj Vasiľko. V 13. min. Mikula posunul loptu Karnajovi, ktorý vybehol za obranu, položil si brankára a vsietil do prázdnej brány napokon jediný gól zápasu. Po osi Mikula - Čabák vyloženú šancu spálil Vasiľko, ktorý z 5 m prestrelil Bálintovu svätyňu. Podobný scenár sa zopakoval o desať minút, keď Čabák centroval voľnému Vasiľkovi, ktorý dvoch hráčov "usadil" ale minul. Hra sa odvíjala prevažne na polovici hostí.  V II. polčase súper bránil miestami až s ôsmimi hráčmi, dostal sa do dvoch brejkových situácií, no Burdu priamou strelou neohrozili. Domáci Červeňák zo štandardky poslal loptu Pechovi, ktorý nožničkami tesne minul. Šancu poistiť výhru mal ešte Červeňák, ale jeho strela bola zrazená hosťujúcim obrancom.  

Zdroj: Podvihorlatské noviny, ročník 58, číslo: 36, 11. 9. 2017, str. 10.

V 7. kole V. ligy( skupina Vihorlatsko - Dukelská) sa futbalisti FK Kamenica nad Cirochou predstavia na pôde súpera z Hencoviec. Zápas sa odohrá v nedeľu 17. 9. 2017 o 15:00 hod. 


 
 

Futbal: V. liga - 5. kolo - 3. 9. 2017Vytlačiť
 

FK Kamenica nad Cirochou - logo.jpgFK Kamenica nad Cirochou - TJ Družstevník Vyšný Žipov   4:0 (0:0)

Góly: 47. Jaroslav Mihalič, 55. Maroš Červeňák, 60. Patrik Vasiľko, 76. Tomáš Čabák

ŽK: 68. Matej Kostelník, 74. Vladimír Krištan, 81. Dominik Čopák, 

Rozhodca: Tobiáš Pacák

Divákov: 120

FK Kamenica nad Cirochou: Alexander Burda - Ondrej Čabák (C), Samuel Mikula, Vladimír Suchanič, Jakub Šedzmák, Tomáš Čabák (79. Stanislav Karnaj), Ladislav Čopák (76. Jozef Kovalčík), Jaroslav Mihalič (73. Lukáš Pecha), Miroslav Benec( 57. Patrik Vasiľko), Maroš Červeňák, Dominik Čopák (84. Dávid Valkučák)

V piatom kole sa naši futbalisti predstavili pred domácim publikom. Proti súperovi z Vyšného Žipova si pripísali výhru a tri body do tabuľky, kde nám momentálne patrí tretie miesto.

Nastúpili sme v najsilnejšom zložení po mesiaci, čo sa hneď odzrkadlilo na hre. Od začiatku diktovali tempo, tlačili sa do šestnástky - súper dlho odolával. Do vyložených šancí sa dostal Šedzmák, keď z hranice 16 - tky trafil súpera  a tečovaná strela znamenala roh. Červeňák strieľal do šibenice, ale Dudáš "robinzonádou" chytil. Po sérii rohov hlavičkovali Mikula, Benec, Čabák neúspešne. Žipovčania pohrozili dvoma brejkami, ktoré minuli Burdovu svätyňu. Do II. polčasu nastúpili domáci s ešte s väčšou vervou a hneď po dvoch minútach rozvlnil  prvýkrát sieť Mihalič po osi Čopák - Šedzmák. V 55. min. dvíhali ruky nad hlavu Kameničania opäť, keď z pravej strany Šedzmák našiel Červeňáka, ktorý spoza šestnástky vymietol pavučinu. Po hodine hry ponúkol Čabák šancu na skórovanie Vasiľkovi, ktorý neodmietol  a zvýšil na rozdiel triedy. V 76. min. striedajúci Kovalčík vysunul medzi stopérov Čabáka, ktorý Dudáša prestrelil a stanovil resumé. Hostia fyzicky "odpadli", hralo sa prevažne na jednej polovici ihriska. 

Zdroj: Podvihorlatské noviny, ročník 58, číslo: 36, 4. 9. 2017, str. 10.

V nedeľu 10. 9. o 15:30 hod. privítame na domácom trávniku futbalistov FK Sedliská. 


 
 

Futbal: V. liga - 4. kolo - 27. 8. 2017Vytlačiť
 

FK Kamenica nad Cirochou - logo.jpgTJ Jasenov - FK Kamenica nad Cirochou   2:1 (0:1)

Góly: 30. Tomáš Čabák, 78. Pavol Krajkovič, 87. Miroslav Beták

ŽK: 18. Samuel Mikula, 59. Jozef Kovalčík, 83. Vladimír Suchanič

Rozhodca: Erik Želizňak

Divákov: 150

 

FK Kamenica nad Cirochou:  Alexander Burda - Ondrej Čabák (C), Samuel Mikula, Vladimír Suchanič, Dominik Čopák, Jakub Šedzmák, Patrik Vasiľko, Tomáš Čabák, Maroš Červeňák, Jozef Kovalčík (60. Dávid Valkučák), Stanislav Karnaj(87. Lukáš Pecha).

Vo štvrtom kole sa naši futbalisti predstavili na trávniku TJ Jasenov. 

Úvod derby začal svižne.  V 3. minúte  vyslal domáci Harakaľ jedovku k žrdi, ale Burda loptu vyškriabal na roh. V 10. minúte krídelná akcia Betáka našla v tutovke Sotáka, ktorý zle trafil loptu. V nasledujúcich chvíľach ofenzíva na oboch stranách končila pred šestnástkou, až v 27. min. po jasenovskom rohu hlavičkoval Chalupka presne do náručia brankára. Na druhej strane sa dostal do brejku T. Čabák, no v šestnástke  ho čisto zblokoval Chalupka. V 30. min. Vasiľko vyslal pas na T. Čabáka, k lopte pred šestnástkou mal bližšie brankár Šurin, po odskoku sa ju rozhodol odkopnúť, no loptu netrafil a T. Čabák poľahky do prázdnej bránky otvoril skóre. V 33. min sa mohli naši tešiť opäť, prízemný center T. Čabáka však S. Karnaj na hranici päťky minul bránu. V 35. minúte domáca kombinácia skončila strelou Harakaľa  z hranice šestnástky, lopta zhora lízla brvno. V 38. min. T. Čabák uličkou vyslal do brejku Karnaja, ktorý strelou na bližšiu žrď trafil konštrukciu brány. V 40. min. dobrú strelu M. Roška vyrazil Burda iba pred Harakaľa, ktorý zo 6 m. odkrytú bránu prekopol.  V 43. min.  T. Čabák v dobrej pozícii vystrelil slabo. Do II. polčasu nastúpili domáci s brankárom Surničinom i Krajkovičom, hneď v 49. min. sa dostal striedajúci hráč do šance, strelu mu zblokovali.  V 52. min. kamenický pas T. Čabák hlavou predĺžil na Karnaja, ktorý lobom zo 14 m. prekopol bránu.  V 58. min. strelu Betáka kryl Burda, kamenický pokus Karnaja bránu minul.  Od 70. min. domáci siahli k ofenzívnemu rozostaveniu. V 78. min. po centri Harakaľa  hlavičkoval Krajkovič do brvna, lopta letela nahor, ale padla Burdovi na chrbát a za čiaru - 1:1. V 87. min. po faule pred kamenickou šestnástkou Roško rýchlo priťukol loptu Betákovi, ktorý trafil z jednej po zemi presne k žrdi: 2:1.

Zdroj: Podvihorlatské noviny, ročník 58, číslo: 35, 28. 8. 2017, str. 10.

V nedeľu 3. 9. o 15:30 privítame na domácom ihrisku futbalistov z Vyšného Žipova.        


 
 

Futbal: V. liga - 3. kolo - 23. 8. 2017Vytlačiť
 

FK Kamenica nad Cirochou - logo.jpgFK Kamenica nad Cirochou - F.O. AJAX Pakostov   1:0 (0:0)

Gól: 84. Marek Fedorko (vlastný)

ŽK: 31.Samuel Mikula, 27. Vladimír Suchanič, 43.Patrik Vasiľko - 66. Jozef Gombita, 75. Marek Fedorko, 86. Tomáš Gombita

ČK: 27. Miroslav Tkačin

Rozhodca: Tadeáš Metiľ

Divákov: 100

FK Kamenica nad Cirochou: Alexander Burda - Ondrej Čabák (C), Samuel Mikula, Vladimír Suchanič, Dominik Čopák ( 70. Peter Mesaroš), Jakub Šedzmák, Patrik Vasiľko, Tomáš Čabák, Stanislav Karnaj (88. Dávid Valkučák), Maroš Červeňák, Lukáš Pecha ( 46. Jozef Kovalčík)

V treťom kole V. ligy (sk. Vihorlatsko - Dukelská) si naši futbalisti zmerali sili s F.O. AJAX Pakostov.

Zápas sa aktívnejšie začal odvíjať  od 27. min., keď Ajax ostal na ihrisku v oslabení - Tkačin dostal červenú kartu za úmyselné prišliapnutie nohy v prerušenej hre. Do vyložených šancí sa dostali prevažne Kameničania po kombinácii Šedzmák - Pecha, ktorý posunul loptu Čabákovi, ten však prestrelil, aj Karnajova delovka letela ponad. Dve ďalekonosné strely, ktoré vyslal kapitán Čabák a Vasiľko skončili mimo. Hostia hrozili väčšinou z nakopávaných lôpt. Po obrátke hrali Kameničania ofenzívnejšie, viac boli na súperovej polovici. Šancu skórovať z voleja mal Karnaj, neúspešne. Strelu Červeňáka brankár Klamár vyrazil pred seba, ktorého následne  Šedzmák trafil. V 84. min. Červeňák nahral voľnému Kovalčíkovi, ten našiel hlavu Mikulu, strelu zrazil Fedorko a dal "vlastenca".

Zdroj: Podvihorlatské noviny, ročník: 58, číslo: 34, 21. 8. 2017, str. 10.

V nedeľu 27. 8. 2017 cestujú naši futbalisti do Jasenova, kde odohrajú štvrté kolo súťaže. Začiatok zápasu je stanovený o 16:00.  


 
 

Futbal: V. liga - 2. kolo - 13. 8. 2017Vytlačiť
 

FK Kamenica nad Cirochou - logo.jpgTJ Družstevník  Borov - FK Kamenica nad Cirochou   1:0 (0:0)

Góly: 8. Dávid Olah

ŽK: Jakub Šedzmák, Stanislav Karnaj, Peter Mesaroš

Rozhodca: Peter Fečo

Divákov: 250

FK Kamenica nad Cirochou: Alexander Burda - Ondrej Čabák (C), Samuel Mikula, Dominik Čopák, Jakub Šedzmák, Patrik Vasiľko, Tomáš Čabák (70. Dávid Valkučák), Jozef Kovalčík, Maroš Červeňák(57. Peter Mesaroš), Miroslav Karnaj, Miroslav Benec

 

V druhom kole V. ligy (sk. Vihorlatsko - Dukelská) čakal našich futbalistov zápas na trávniku nováčika súťaže. 

Domáci  nabudení víťazstvom pod Jasenovským hradom nastúpili s odhodlaním  zabodovať naplno  aj v historicky prvom domácom piatoligovom zápase, k tomu aj v derby. V 2. min. putovala lopta od I. Černegu k Olahovi, ktorý tesne minul. V 8. min. však už Olah mieril presne, ideálne ho vysunul Kuruc. V 12. min. zostal mimo kamenického záujmu Vasiľ, ale jeho delovka letela nad. Kameničania odpovedali šancou Karnaja, loptu na čiare zblokoval  Mamaj, po rohu kryl hlavičku Karnaja Vasilenko. Po polhodine hry  I. Černega vyskúšal Burdu, v 36. min. Kuruc z hranice šestnástky tesne minul.  V 40. min. Vasiľka v poslednej chvíli zastavila borovská obrana. Druhý polčas bol opatrnejší, Burda vychytal Olaha, Kuruca i Popika, hostia tiež spálili tutovky, najmä Karnaj mal trikrát možnosť vyrovnať. Záver už domáci zvládli. 

Zdroj: Podvihorlatské noviny, ročník: 58, číslo: 33, 14. 8. 2017, str. 10. 

V ďalšom zápase nastúpia naši futbalisti na domácom trávniku v nedeľu 20. 8. o 16:00 proti momentálne tretiemu mužstvu tabuľky Pakostovu. 


 
 

Slovenský pohár - Slovnaft Cup - 2. kolo - 8.8. 2017Vytlačiť
 

 FK Kamenica nad Cirochou - FK Železiarne Podbrezová   0:2 (0:1)FK Kamenica nad Cirochou - logo 5.jpg

Góly: 44. Karlo Bilić, 55. Martin Válovčan

ŽK: 59.Matúš Turňa, 61. Stanislav Karnaj, 75. Martin Válovčan

Rozhodca: Roland Weiss

Divákov: 700

 

FK Kamenica nad Cirochou: A. Burda - O. Čabák, J. Šedzmák, V. Suchanič, P. Vasiľko, L. Čopák, T. Čabák, M. Benec, J. Mihalič, S. Mikula, M. Haburaj

Napísali o nás: https://profutbal.sk/clanok/221961-piatoligista-zdatne-odolaval-mladik-burda-sa-velkych-mien-nezlakol


 
 

dnes je: 23.10.2019

meniny má: Alojzia

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka