Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Výsledky volieb do orgánov PSK v Kamenici nad CirochouVytlačiť
 

Voľby do orgánov PSK - výsledky v okrsku č. 1. v Obci Kamenica nad Cirochou.jpg

 

 

 

V sobotu 4. 11. 2017 sa uskutočnili voľby do orgánov Prešovského samosprávneho kraja.

 

Výsledky hlasovania vo volebnom okrsku č. 1 v Obci Kamenica nad Cirochou:

 

Počet voličov zapísaných v zozname voličov:   1904

Počet voličov, ktorí sa zúčastnili na hlasovaní:   527

Počet voličov, ktorí odovzdali obálku:                 523

Počet platných hlasovacích lístkov odovzdaných pre voľby do zastupiteľstva:   502

Počet platných hlasovacích lístkov odovzdaných pre voľby predsedu samosprávneho kraja:  513

Volebná účasť v obci Kamenica nad Cirochou: 27,7%

 

Počet platných hlasov odovzdaných pre jednotlivých kandidátov na predsedu samosprávneho kraja podľa poradia na hlasovacom lístku vo volebnom okrsku č. 1 v Obci Kamenica nad Cirochou:

Meno a priezvisko, titul                                                             Počet hlasov: 

1. František Bednár  (NaJ)                                                                    5

2. Ján Garaj, JUDr., MBA (nezávislý kandidát)                                    19

3. Pavol Gašper, Ing. (nezávislý kandidát)                                           10

4. Andrej Gmitter, Ing. (nezávislý kandidát)                                          26

5. Peter Chudík, MUDr. (SMER - SD)                                                  224

6. Milan Majerský, PaedDr., PhD. (KDH, SaS, OĽANO, NOVA)          129

7. Eduard Markovič, PhDr. (nezávislý kandidát)                                       2

8. Jozef Mihalčin, Ing. (Kotleba - ĽSNS)                                                 35

9. František Oľha, Ing. (ŠANCA)                                                               4

10.Miroslav Škvarek, Ing. MPH (SNS)                                                     41

11.Milan Šteiner (Strana zelených Slovenska)                                         16

12.Jozef Šváč, Ing. (NOVÝ PARLAMENT)                                                 2

Novým predsedom PSK sa stal PaedDr. Milan Majerský, PhD. (KDH, SaS, OĽANO, NOVA) s celkovým počtom hlasov 72 366, získal 40,36 %. 

 

Počet platných hlasov odovzdaných pre jednotlivých kandidátov na poslancov zastupiteľstva podľa podrania na hlasovacom lístku vo volebnom okrsku č. 1 v Obci Kamenica nad Cirochou:

Meno a priezvisko a titul                                                                   Počet hlasov:

1. Michal Babin, PhDr. (KDH, SaS, OĽANO, NOVA)                              40

2. Jozef Babják, Ing. (SDKÚ - DS)                                                          13

3. Jozef Bajkó (Strana práce)                                                                   4

4. Darina Barančíková, PhDr. (Soľ)                                                         24

5. Marek Basala (Strana práce)                                                                8

6. Štefan Behun, Ing. (SNS)                                                                    22

7. Pavol Brek (ÚSVIT)                                                                               7

8. Marta Burdová, PaedDr. (ŠANCA)                                                      22

9. Mária Cehelská, RNDr. (Soľ)                                                               36

10.Peter Demjan (Kotleba - ĽSNS)                                                         27

11. Michal Druga, Ing. (SMER - SD)                                                       75

12. Jozef Fedorko (SMER - SD)                                                             45

13. Peter Ferenc (OKS)                                                                          10

14. Ján Ferko, MVDr. (SMER - SD)                                                      130

15. Tibor Focko, MUDr. (SMER - SD)                                                   311

16. Miroslav Gajdoš (NaJ)                                                                        4

17. Lucia Gombitová (ÚSVIT)                                                                 10

18. Rudolf Gregorovič, Ing., Mgr. (MOST - HÍD)                                     35

19. Martin Greš (Kotleba - ĽSNS)                                                           18

20. Stanislav Hančár                                                                                 4

21. Ivan Hopta, PhDr. CSc. (ÚSVIT)                                                       83

22. Dušan Hrabec (NaJ)                                                                            3

23. Marek Hudák (ÚSVIT)                                                                         3

24. Monika Chomová, Mgr. (MOST - HÍD)                                               11

25. Ondrej Chovanec (SNS)                                                                    62

26. Marián Kovaľ, Ing. (SNS)                                                                   16

27. Peter Kulan, Mgr. (KDH, SaS, OĽANO, NOVA)                                 55

28. Pavel Legeza (Kotleba - ĽSNS)                                                         13

29. Martin Lichman, Ing. (KDH, SaS, OĽANO, NOVA)                            29

30. Hana Loziaková, Mgr. (MOST - HÍD)                                                   8

31. Michal Macko, Bc. (Kotleba - ĽSNS)                                                  24

32. Martin Meričko, Ing. (KDH, SaS, OĽANO? NOVA)                             69

33. Ondrej Mudry, Ing. (SMER - SD)                                                       107

34. Marián Paško (ÚSVIT)                                                                        22

35. Mário Perinaj, Ing. (MOST - HÍD)                                                         6

36. Peter Pipák, Ing. MPH (SNS)                                                              75 

37. Romana Porochnavá (SIEŤ)                                                                 9

38. Andrej Semanco, Ing. arch. (nezávislý kandidát)                                18

39. Ladislav Sninčák, Ing. (SDKÚ - DS)                                                      6

40. Peter Šamudovský (KSS)                                                                      2

41. Lukáš Šandor (Európska demokratická strana)                                     4

42. Emília Šmaťová (MOST - HÍD)                                                               2

43. Tomáš Šudík (KDH, SaS, OĽANO, NOVA)                                           47

44. Helena Ufnárová, Mgr. (SME RODINA)                                                38

45. Marián Vojtko, Ing. (SNS)                                                                    305

46. Peter Vorobel (Strana zelených)                                                              6

47. Gabriela Želizňáková, JUDr. (nezávislý kandidát)                                  29   

 

Obyvatelia humenského okresu si mohli vybrať piatich poslancov spomedzi 47 kandidátov.

Zvolení poslanci: 

Meno a priezvisko, titul                                                          Počet hlasov:

1. Ivan Hopta, PhDr., CSc. (Úsvit)                                               3510

2. Martin Meričko, Ing. (KDH, SaS, OĽANO, NOVA)                   3154

3. Ondrej Mudry, Ing. (SMER - SD)                                             2971

4. Michal Babin, PhDr. (KDH, SaS, OĽANO, NOVA)                   2760

5. Ján Ferko, MVDr. (SMER - SD)                                               2704

   


 
 
Využívali by ste služby optickej siete ANTIK v našej obci (Vysokorýchlostný internet, Televízia, Pevná linka)?
 
 
8

 

dnes je: 22.11.2017

meniny má: Cecília

webygroup
ÚvodÚvodná stránka