Výročná členská schôdza ZO JDS - Kamenica nad CirochouVytlačiť

JDS - logo.pngDňa 13. 2. 2018 sa v priestoroch KD uskutočnila výročná členská schôdza  Základnej organizácie Jednoty dôchodcov Slovenska -  Kamenica nad Cirochou. Priebehu schôdze predchádzal krátky kultúrny program. VČS bola uznášaniaschopná. Členovia odsúhlasili program schôdze. Predsedajúci privítal hostí z okresu a priateľov z Kamienky. Na schôdzi dominovala správa o činnosti za predchádzajúci rok, ktorá bola veľmi bohatá a správa dozornej komisie o hospodárení. Na schôdzi boli vytýčené hlavné ciele na rok 2018 a bola vyzdvihnutá aktívna podpora obecného úradu tejto spoločenskej zložke. Schôdza sa niesla v priateľskej atmosfére a bola ukončená podaním občerstvenia a družnou diskusiou.

dnes je: 18.9.2018

meniny má: Eugénia