Výročná členská schôdza miestneho spolku Červeného krížaVytlačiť

Slovenský červený kríž.pngDňa 12. 2. 2018 sa v priestoroch KD v obci uskutočnila výročná členská schôdza miestneho spolku Červeného kríža Kamenica nad Cirochou. Schôdza sa niesla v konštruktívnom duchu s vysokou účasťou. Program bol pripravený v súlade so stanovami. Rokovanie prišli pozdraviť hostia z okresných orgánov. V hlavnej správe sa bilancovala činnosť za rok 2017, ktorá bola veľmi bohatá . Ďalej boli ocenení darcovia, jubilanti, ale boli aj prijatí  noví členovia. Všetko sa nieslo v priateľskej až rodinnej atmosfére.

Sme radi, že takúto zložku v obci máme.  Je oporou nielen v zmysle poslania Červeného kríža, ale aj pomoci núdznym a obci.

Priatelia červenokrižiaci, ďakujeme Vám za pomoc a postoj k obci !

dnes je: 21.6.2018

meniny má: Alojz