Udelenie pamätného kríža starostovi obceVytlačiť

P1030976.JPG

Veliteľ II. mechanizovanej brigády v Prešove, generál M. Stoklasa aj tohto roku zorganizoval už 10. ročník streleckej súťaže o putovný pohár veliteľa II. mechanizovanej brigády a novinársku strelu 2018 pri príležitosti 73. roka vzniku 10. pešej divízie.

Zamestnanie sa konalo 10. júna 2018 na strelnici v Ruskej Novej Vsi podľa schváleného programu.

Na toto zamestnanie boli pozvaní aj spolupracujúce zložky štátnej správy, samosprávy a podnikateľské subjekty, vrátane súťažiacich.

Zamestnanie prebehlo podľa pokynov a v závere podujatia boli vyhodnotené trojčlenné družstvá pod prísnym dohľadom streleckej komisie. Atmosféru umocnilo ocenenie troch zástupcov samosprávy z regiónu, ktorí intenzívne spolupracujú s ozbrojenými silami SR.

Na záver veliteľ II. mechanizovanej brigády generál M. Stoklasa odovzdal pamätný kríž náčelníka GŠ OS SR III. stupňa Ing. Alexandrovi Bugyimu, starostovi Obce Kamenica nad Cirochou.

Vydané v Bratislave 26. apríla 2018 pod číslom 1457.

Starosta v mene občanov obce a v mene svojom za udelenie pamätného kríža ďakuje.

dnes je: 21.7.2018

meniny má: Daniel