ŠK Miko fit - box : V. turnaj I. slovenskej ligyVytlačiť

ŠK Miko fit - box - logo.png

V dňoch 21. – 22. októbra sa v Leviciach konal 5. turnaj I. Slovenskej ligy v boxe. Zúčastnili sa ho aj piati členovia kamenického klubu ŠK Miko fit-box pod vedením svojho trénera Mariána Miko.

Ján Rak prvý deň turnaja podľahol svojmu súperovi z Nitry v bodovom rozdiely 4:1, ale hneď druhý deň ukázal svoju bojovnosť a odhodlanie svojho súpera z Holíča zdolal na body 5:0 a tak  Janík suverénne zvíťazil. Celkovo získal na turnaji 3. miesto v kategórii mužov do 69kg.

Adriánovi Rakovi sa darilo hneď prvý deň turnaja. V ringu si skvele počínal a svojho súpera z Galanty porazil na body 5:0. Druhý deň sa v ringu stretol so svojim „kolegom“ z kamenického klubu Štefanom Vrábľom. Chlapci ukázali skvelý box a takmer vyrovnaný zápas, v ktorom sa rozhodcovia priklonili s bodmi na Adriánovu stranu. Celkovo v kategórii starších žiakov do 65kg Adrián Rak obsadil 1. miesto a Štefan Vrábeľ 2.miesto.

David Zajac tentokrát natrafil na silného súpera z Nitry. V 1.kole si David počínal veľmi dobre, ale jeho sily nestačili na súpera a podľahol mu v 2.kole RSC.

Na turnaji reprezentovala Kamenicu nad Cirochou aj Nikola Cenknerová. V ringu ukázala svoje sily a schopnosti, ktoré jej priniesli víťazstvo. Svoju súperku z Levíc porazila v bodovom rozdiele 5:0 na body.

Najbližšie nás čaká 6.turnaj I.ligy vo Vranove nad Topľou a tak vo svojej príprave a tréningu jednoznačne nepoľavíme a budeme sa snažiť čo najlepšie reprezentovať náš klub a obec.

dnes je: 24.9.2018

meniny má: Ľuboš, Ľubor