ŠK Miko fit - box :Turnaj mladých v GiraltovciachVytlačiť

ŠK Miko fit - box - logo.pngV sobotu  11. novembra 2017, sa členovia kamenického boxérskeho klubu ŠK Miko fit-box zúčastnili na Turnaji mladých v Giraltovciach, ktorý organizoval domáci klub.

Za doprovodu ich kolegu z klubu, Lukáša Jalča, sa v ringu na tomto turnaji úspešne predstavili Štefan Vrábeľ a Filip Džubara.

„Števko podal skvelý bojovný výkon, v ringu exceloval“ zhodnotil jeho výkon Lukáš Jalč. To Števkovi prinieslo suverénnu výhru na body 3:0 nad súperom z domáceho klubu, v kategórii starších žiakov do 65kg.

Rovnako skvele si počínal v kategórii mužov do 69kg kamenický boxer Filip Džubara, ktorý takmer vyrovnaný zápas dokázal otočiť vo svoj prospech a v treťom kole dostal svojho súpera z giraltovského klubu dvakrát do počítania. Nakoniec ho Filip porazil výsledkom RSC v treťom kole.

Cez víkend 18. – 19. 11. 2017 vycestujú kamenickí boxeri na turnaj I. ligy do neďalekého Vranova nad Topľou, kde svoju obec budú dúfajme vzorne reprezentovať tak ako doteraz.

dnes je: 17.10.2018

meniny má: Hedviga