Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

ŠK Miko fit-box: 9. turnaj II. ligy - Kamenica nad CirochouVytlačiť
 

ŠK Miko fit - box - logo.png

Športový klub Miko fit-box absolvoval tohto roku už mnoho turnajov I. a II. ligy, taktiež Medzinárodné turnaje v zahraničí a vo svojej tvrdej práci nezaháľali ani doteraz.

Dňa 13.10.2018 reprezentovali svoju obec na 3. Memoriály Stanislawa Dragana v Krakowe v Poľsku, kde získali okrem individuálnych ocenení aj pohár za najlepší tím turnaja.

V sobotu 20.10.2018 zorganizovali doma v Kamenici nad Cirochou 9. turnaj II. slovenskej ligy v boxe a to za účasti slovenských a poľských klubov.

Na turnaji sa odboxovalo celkovo 25 zápasov a 2 exhibičné zápasy. Svoje zastúpenie na turnaji mal aj kamenický klub, ktorého členovia si určite neurobili hanbu, ale podali skvelé výkony. Štefan Vrábeľ suverénne zvíťazil nad súperom zo Stropkova v kategórii mladších dorastencov do 80kg. „Števko vďaka svedomitej príprave podáva skvelé výkony.. Jeho snaha a cieľavedomosť je motivujúca aj pre ostatných členov klubu...“ Zhodnotil výkon svojho zverenca tréner Marián Miko.

Pre Tomáša Šeteščáka to bola tentokrát v ringu premiéra. V ringu nastúpil proti súperovi z BC Steel Fist Košice v kategórii starších dorastencov do 81kg. „Tomáš si v ringu počínal výborne.. hľadiac na to, že to bolo preňho prvýkrát, bol to výborný výkon.“ Pochválil svojho zverenca tréner Marián Miko.

V kategórii mužov do 75kg sa v ringu stretli dvaja naši členovia klubu ŠK Miko fit-box: Filip Džubara a Peter Šenky. „Teším sa, že sa Peter Šenky vrátil do ringu po dlhšej prestávke a stal sa členom nášho klubu.“ Podotkol tréner Miko. Víťazom v tomto stretnutí sa stal jednoznačne Filip Džubara, nakoľko Petrova kondičná príprava nebola postačujúca. „Verím, že to Petra nakopne do ďalších bojov a tréningov,“ skonštatoval tréner.

Nikola Cenknerová si nakoniec v domácom ringu nezaboxovala, nakoľko jej súperka z Poľska kvôli chorobe nemohla nastúpiť.  

„Touto cestou by som sa chcel poďakovať všetkým, ktorí nám pomohli pri organizácii 9.turnaja II.SLB v Kamenici nad Cirochou. Ďakujeme hlavne Obecnému úradu v Kamenici nad Cirochou za poskytnuté priestory a podporu. Veľmi pekne ďakujem svojim zverencom, ktorí reprezentovali náš klub a ostatným členom klubu, ktorí stále ochotne pomáhajú pri prípravách, počas a po turnaji!!! Ďakujem ešte raz a tešíme sa na budúce!“


 
 
Má obec na kultúrne akcie pozývať aj predstaviteľov politického života?
 
 
20%

 
 
 
80%

 
Počet hlasujúcich: 41
Festival Kamenické dni je pre divákov bezplatný, ste ochotný za kvalitný program zaplatiť vstupné?
 
 
48%

 
 
 
52%

 
Počet hlasujúcich: 44
S usporiadateľskou službou som na festivale Kamenické dni bol
 
 
45%

 
 
 
12%

 
 
 
43%

 
Počet hlasujúcich: 42
S úrovňou hygienických služieb (WC) na festivale Kamenické dni som bol
 
 
51%

 
 
 
8%

 
 
 
41%

 
Počet hlasujúcich: 37
S občerstvením a množstvom stánkov som na festivale Kamenické dni bol
 
 
33%

 
 
 
10%

 
 
 
57%

 
Počet hlasujúcich: 42
Detského diváka sme programom na festivale Kamenické dni a sprievodnými atrakciami uspokojili...
 
 
39%

 
 
 
24%

 
 
 
37%

 
Počet hlasujúcich: 38
Na festivale Kamenické dni by mala byť viac zastúpená moderná hudba, alebo viac ľudového folklóru?
 
 
25%

 
Počet hlasujúcich: 36
Ste za to, aby festival Kamenické dni pokračoval na letisku, alebo sa konal na tzv. malom amfiteátri pri kultúrnom dome?
 
 
80%

 
 
 
20%

 
Počet hlasujúcich: 40
Ste spokojný s tým, že festival Kamenické dni bol dvojdňový, alebo stačí jeden deň s kvalitnejším hudobným programom?
 
 
24%

 
 
 
76%

 
Počet hlasujúcich: 45

dnes je: 14.11.2018

meniny má: Irma

webygroup
ÚvodÚvodná stránka