ŠK Miko fit-box: 9. turnaj II. ligy - Kamenica nad CirochouVytlačiť

ŠK Miko fit - box - logo.png

Športový klub Miko fit-box absolvoval tohto roku už mnoho turnajov I. a II. ligy, taktiež Medzinárodné turnaje v zahraničí a vo svojej tvrdej práci nezaháľali ani doteraz.

Dňa 13.10.2018 reprezentovali svoju obec na 3. Memoriály Stanislawa Dragana v Krakowe v Poľsku, kde získali okrem individuálnych ocenení aj pohár za najlepší tím turnaja.

V sobotu 20.10.2018 zorganizovali doma v Kamenici nad Cirochou 9. turnaj II. slovenskej ligy v boxe a to za účasti slovenských a poľských klubov.

Na turnaji sa odboxovalo celkovo 25 zápasov a 2 exhibičné zápasy. Svoje zastúpenie na turnaji mal aj kamenický klub, ktorého členovia si určite neurobili hanbu, ale podali skvelé výkony. Štefan Vrábeľ suverénne zvíťazil nad súperom zo Stropkova v kategórii mladších dorastencov do 80kg. „Števko vďaka svedomitej príprave podáva skvelé výkony.. Jeho snaha a cieľavedomosť je motivujúca aj pre ostatných členov klubu...“ Zhodnotil výkon svojho zverenca tréner Marián Miko.

Pre Tomáša Šeteščáka to bola tentokrát v ringu premiéra. V ringu nastúpil proti súperovi z BC Steel Fist Košice v kategórii starších dorastencov do 81kg. „Tomáš si v ringu počínal výborne.. hľadiac na to, že to bolo preňho prvýkrát, bol to výborný výkon.“ Pochválil svojho zverenca tréner Marián Miko.

V kategórii mužov do 75kg sa v ringu stretli dvaja naši členovia klubu ŠK Miko fit-box: Filip Džubara a Peter Šenky. „Teším sa, že sa Peter Šenky vrátil do ringu po dlhšej prestávke a stal sa členom nášho klubu.“ Podotkol tréner Miko. Víťazom v tomto stretnutí sa stal jednoznačne Filip Džubara, nakoľko Petrova kondičná príprava nebola postačujúca. „Verím, že to Petra nakopne do ďalších bojov a tréningov,“ skonštatoval tréner.

Nikola Cenknerová si nakoniec v domácom ringu nezaboxovala, nakoľko jej súperka z Poľska kvôli chorobe nemohla nastúpiť.

„Touto cestou by som sa chcel poďakovať všetkým, ktorí nám pomohli pri organizácii 9.turnaja II.SLB v Kamenici nad Cirochou. Ďakujeme hlavne Obecnému úradu v Kamenici nad Cirochou za poskytnuté priestory a podporu. Veľmi pekne ďakujem svojim zverencom, ktorí reprezentovali náš klub a ostatným členom klubu, ktorí stále ochotne pomáhajú pri prípravách, počas a po turnaji!!! Ďakujem ešte raz a tešíme sa na budúce!“

dnes je: 19.5.2019

meniny má: Gertrúda