ŠK Miko fit - box: 2. turnaj II. Slovenskej boxerskej ligyVytlačiť

ŠK Miko fit - box - logo.pngV sobotu 17. februára sa v Košiciach uskutočnil 2.turnaj II.Slovenskej boxerskej ligy. Počas turnaja sa odboxovalo 34 stretnutí. Medzi súťažiacimi samozrejme nechýbal kamenický klub ŠK Miko fit-box. Svojich zverencov Filipa Džubaru a Mateja Dubasa sprevádzal tréner Marián Miko.

„Som veľmi rád, že sme nakoniec vycestovali reprezentovať našu obec, nakoľko v tomto chrípkovom období, aj naši chlapci kvôli chorobe nemôžu trénovať“. Zhodnotil situáciu tréner Marián Miko.

Hneď na začiatku turnaja sa v ringu predviedol počas exhibičného zápasu Matej Dubas, ktorý mal v ringu premiéru. „Matej podal skvelý výkon! Jeho súper bol o rok starší, a tak z tohto dôvodu ich zápas nebol hodnotený. Pre mňa bol však Matej jednoznačný víťaz! Som veľmi rád, že máme v klube takýto nový mladý talent. Matej nevynecháva takmer ani jeden tréning, snaží sa a ja verím, že jeho snaha a odhodlanosť čoskoro prinesú ovocie.“ Skonštatoval tréner kamenického klubu.

Filip Džubara boxoval v kategórii mužov do 69kg. V ringu sa stretol so súperom z Trnavy. „Zápas bol už od prvého kola vo Filipovej réžii a tak s prehľadom porazil svojho súpera a vyhral v bodovom rozdiely jednoznačne 3:0.“

Som na svojich zverencov veľmi hrdý a ďakujem im za ich tvrdú prácu a odhodlanie.

Vedenie obce taktiež gratuluje k výsledkom a ďakuje za obetavý výkon a reprezentáciu!

dnes je: 26.5.2018

meniny má: Dušan