Rekonštrukcia miestnych komunikácií - živičné úpravyVytlačiť

P1040052.JPGAko ste si všimli, v 34. týždni bol ukončený chodník na ulici popri fare a zároveň sa previedli aj asfaltové úpravy. Touto investičnou akciou sa zvýšil komfort občanov využívajúcich vlakovú dopravu do Kamenice a z Kamenice.

Už dlhodobo bol vyvíjaný tlak na obecný úrad zo strany občanov navštevujúcich rímskokatolícke bohoslužby na terénne a živičné úpravy, tzv. druhé parkovisko medzi kostolom a kaštieľom.

V 35. týždni sa neupravená plocha zmenila na asfaltom upravené parkovisko, ktoré určite zvýši komfort občanov využívajúcich existujúcu obchodnú sieť, alebo navštevujúcich bohoslužby.

V tom isto týždni sa urobili aj dlho očakávané úpravy spojovacieho chodníka pri objekte školskej jedálne. Previedli sa aj práce naviac a to pri pomníku, na jestvujúcom parkovisku pri kostole a pri malej vlakovej stanici.

Poznamenávame, že v riadnom termíne prebehla verejná súťaž, foto z akcií zverejňujeme.

dnes je: 14.11.2018

meniny má: Irma