Pridelenie dotácie pre DHZ v obciVytlačiť

Hasičská zbrojnica - pohľad západný.jpg      Obecný úrad v roku 2017 vypracoval projekt novej požiarnej zbrojnice. Projekt bol vypracovaný z titulu neuskladnenej požiarnej techniky, ktorá dnes v obci predstavuje značný majetok o ktorý je nedostatočne postarané. Keďže zákon prikazuje o majetok obce sa starať, obec na základe výzvy Ministerstva vnútra SR podala dňa 31. 8. 2017 žiadosť o dotáciu na výstavbu novej požiarnej zbrojnice. Rozpočtový náklad zbrojnice je 143 981 eur s DPH.

Dňa 22. januára 2018 rozhodnutím Ministerstva vnútra SR bola obci pridelená dotácia vo výške 30 000 eur.

Rozhodnutie o pridelení dotácie zverejňujeme.

dnes je: 18.10.2018

meniny má: Lukáš