Optické siete v obci - aktuálne informácieVytlačiť

Optické siete.jpgV pondelok 23. 7. 2018 pokračovalo na Obecnom úrade v Kamenici nad Cirochou rokovanie medzi obcou a investormi – Slovak Telekom a.s. a Belnet s.r.o.

Predmetom pracovného stretnutia bolo zosúladenie trás optických sietí, tak ako bolo dohodnuté na predchádzajúcom rokovaní. Obaja operátori sa zaviazali, že sa spraví len jeden výkop a v ňom budú uložené chráničky a optika oboch poskytovateľov služieb. Zástupcovia firiem priniesli príslušnú dokumentáciu, po jej odkontrolovaní bude nasledovať územné konanie.

Po uplynutí zákonom stanovenej lehoty, ak nenastanú komplikácie je predpokladaná realizácia výstavby v jesenných mesiacoch.

Operátori plánujú začať poskytovať služby na optickej sieti do konca roka 2018.

dnes je: 17.10.2018

meniny má: Hedviga