Odovzdanie staveniska pre stavbu - I/74 Kamenica nad Cirochou (stavba chodníka a nového zárubného múru)Vytlačiť

Erb obce.jpg

Za účasti zástupcov Slovenskej správy ciest IVSC Košice, Okresného úradu Prešov, odboru CDaPK, Stavebného úradu  a vedenia Obce Kamenica nad Cirochou bolo dňa 22. 8. 2019 na Obecnom úrade v Kamenici nad Cirochou oficiálne odovzdané stavenisko pre stavbu “I/74 Kamenica nad Cirochou”  dodávateľovi spoločnosti EUROVIA SK, a. s.  Košice. Uvedená stavba chodníka a nového zárubného múru vyrieši dlhoročný problém s bezpečnosťou chodcov pri ceste I/74 v úseku od pomníka po cestu na cintorín. Po zahájení výstavby dôjde v niektorých častiach obce aj k zmene dopravného značenia, preto si už teraz  dovoľujeme požiadať občanov o zvýšenú pozornosť, pochopenie a ústretovosť.

Ing. Monika Hamaďaková

starostka obce