Obec Kamenica nad Cirochou vo Východoslovenskej televíziiVytlačiť

Východoslovenská TV - logo.png

Dňa 24. 9. 2018 sa starosta obce Ing. Alexander  Bugyi na pozvanie Východoslovenskej televízie zúčastnil nahrávania v štúdiu v Košiciach. Obsahom prezentácie bola Obec Kamenica nad Cirochou, t.j. história, súčasnosť a vízie do budúcnosti. Témou boli aj občania, ich každodenný a spoločenský život, vrátane kultúry, športu, cezhraničnej spolupráce, ale aj čerpanie eurofondov. V diskusii dominovala bezpečnosť a kvalita života v obci, vrátane výstavby rodinných domov. Dňa 4. 10. 2018 navštívili tvorcovia relácie obec s cieľom natočiť obrazový šot o obci.

Viac na : http://www.vychodoslovenska.tv/

dnes je: 16.10.2018