Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Nové investičné zámery v bývalom DT LesíkVytlačiť
 

Školiace stredisko.jpgVážení spoluobčania, určite ste si všimli  vyššie tempo záujmu o výstavbu rodinných domov, ale aj o kúpu nehnuteľností v k.ú. našej obce. Chceme poznamenať, že všetkým čo stavajú a rekonštrujú, sme aktívne nápomocní, vrátane riešenia drobných stavebných odpadov a inej pomoci, napr. legislatívnej.

Tento článok Vás má poinformovať o tom, že v roku 2017 sa udiala zmena vo vlastníctve už bývalého DT Lesík, (bývalý pioniersky tábor, ktorý zmenil majiteľa). Po zmene vlastníckych vzťahov sa medzi tunajším úradom (stavebný úrad) a majiteľom, t.j. Pawel Piotr Swiecicki, uskutočnil dialóg, ako chce využiť už svoj majetok v bývalom detskom tábore. Možno to bola predčasná otázka, ale nový majiteľ naznačil, že sú určité plány a začne už v roku 2018. Po krátkom čase je tu lastovička , t.j. majiteľ požiadal o vydanie stavebného povolenia na výstavbu školiaceho strediska. Viď foto.

Verme, že im stavebný elán vydrží a rekreačnému stredisku vrátime bývalú pozitívnu atmosféru. 


 
 

dnes je: 18.12.2018

meniny má: Sláva, Slávka

webygroup
ÚvodÚvodná stránka