Materská škola počas letných prázdninVytlačiť

Materská škola.jpg

Aj keď je ešte len marec, mnohí rodičia už teraz rozmýšľajú, ako zabezpečiť starostlivosť o svoje dieťa počas letných prázdnin, či v predstihu si plánujú dovolenky. Snažíme sa uľahčiť situáciu našim mladým rodinám, a preto Obec Kamenica nad Cirochou ako zriaďovateľ Základnej školy s MŠ a ŠJ  dala podnet na predĺženie riadnej celodennej prevádzky miestnej materskej školy počas prvých dvoch prázdninových týždňov, konkrétne v pracovných dňoch v období od 1. 7. do 14. 7. 2019.

Rodičia môžu v miestnej materskej škole umiestniť aj tie deti z našej obce, ktoré počas školského roka navštevujú iné škôlky, napr. v Humennom. Súčasne túto možnosť ponúkame aj pre deti z okolitých obcí.

Nakoľko prázdninovú prevádzku je potrebné zabezpečiť v predstihu, v prípade záujmu prihláste svoje dieťa (záväzne) najneskôr do 15. mája 2019 priamo v materskej škole u učiteľky vášho dieťaťa, alebo u riaditeľa, či zástupkýň riaditeľa ZŠ s MŠ a ŠJ v Kamenici nad Cirochou.

Škôlku je možné prevádzkovať počas prázdnin iba vtedy, ak počet detí bude minimálne 10, preto rodičia prihlásených detí k tomu dostanú spätnú informáciu najneskôr do konca mája 2019.

V prípade, že v tomto roku bude dostatočný záujem, v budúcich rokoch budeme uvažovať o rozšírení prázdninovej prevádzky škôlky na 3 prázdninové týždne.

Ing. Monika Hamaďaková

starostka obce