Kamerovým systémom k prevencii proti kriminalite v obci Kamenica nad CirochouVytlačiť

Kamerový systém.jpg

Vedenie obce občanom týmto oznamuje, že tohto roku máme ďalší úspešný projekt.

Na základe Uznesenia Rady vlády Slovenskej republiky pre prevenciu kriminality č. 1 zo dňa 1. októbra 2018  bola obci schválená dotácia  10 000 eur. Obec je povinná k tejto sume ešte prispieť čiastkou minimálne 20% z celkových nákladov na projekt: "Kamerovým systémom k prevencii proti kriminalite v obci Kamenica nad Cirochou".

Je pred nami verejné obstarávanie na dodávateľa kamerového systému pre obec. O ďalších krokoch Vás budeme včas informovať.

dnes je: 15.10.2018

meniny má: Terézia