Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Futbal: V. liga - 8. kolo - 24. 9. 2017Vytlačiť

FK Kamenica nad Cirochou - logo.jpgFK Kamenica nad Cirochou - OFK Agrifop Stakčín   2:0 (2:0)

Góly: 14. Tomáš Čabák, 40. Patrik Vasiľko

ŽK: 15. Jozef Kovalčík, 30. Dominik Čopák, 81. Peter Mesároš - 33. Igor Kuznetsov,  66. Marián Max, 81. Vasiľ Steco, 83. Erik Kira

Rozhodca: Dávid Ulian

Divákov: 136

FK Kamenica nad Cirochou: Peter Dobda - Samuel Mikula, Vladimír Suchanič (C), Jakub Šedzmák, Dominik Čopák (46. Lukáš Pecha), Maroš Červeňák, Jozef Kovalčík, Patrik Vasiľko, Miroslav Benec (89. Rastislav Havriľak), Peter Mesaroš( 87. Martin Haburaj), Tomáš Čabák

Naši futbalisti prívítali v 8. kole súpera zo Stakčína proti ktorému nezaváhali a po výhre si upevnili miesto v tabuľke, kde im aktuálne patrí tretia priečka.

Opraty derby vzali do rúk Kameničania, už po polminúte letela ďalekonosná Červeňáková strela do šibenice - brankár Muchychka bravúrne "robinzonádou" vyškriabal na roh. V priebehu nasledujúcich piatich minút prišli gólové šance Beneca (z 5 m.), Vasiľka a Čabáka, ale stakčínskeho gólmana neprekonali. V 14. min. otvoril účet stretnutia Čabák, ktorý odrazenú strelu Beneca poslal do brány. Hosťujúci Štofík pohrozil dvoma nepríjemnými  priamymi kopmi, ale trafil múr a strela tesne lízala žrď domácej brány. V 40. min. sa po peknej kombinácii Červeňák - Mikula vyznamenal Vasiľko, ktorý strelou do protipohybu Mychychku zvýšil. V II. polčase sa hra odvíjala medzi šestnástkami. Desaťminútovku územnej prevahy mala jedenástka spod Nastazu, ale bez gólového efektu. Do konca stretnutia domáci kontrolovali výsledok. Šancu mal ešte Pecha, ktorý krížnou strelou netrafil bránu, dvakrát pálil Červeňák ( najlepší domáci hráč zápasu) - Muchychka kryl.

Zdroj: Podvihorlatské noviny, ročník 58, číslo: 39, 25. 9. 2017, str. 10.

V 9. kole cestujú naši futbalisti do Sačurova, kde v nedeľu 1. 10. 2017 o 14:30 hod. odohrajú ďalší zápas V. ligy (skupina Vihorlatsko - Dukelská).

dnes je: 16.12.2017

meniny má: Albína