Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Futbal: V. liga - 1. kolo - 5. 8. 2017Vytlačiť

FK Kamenica nad Cirochou - logo.jpgFK Kamenica nad Cirochou - OFK Sečovská Polianka  6:0   (1:0)

Góly: 33., 54. a 55. S. Karnaj, 49. a 58. (PK) L. Čopák, 76. J. Kovalčík.

ŽK: Gut (S. Polianka)

Rozhodca: Hrinda

Divákov: 100

FK Kamenica nad Cirochou: A. Burda - O. Čabák, V. Suchanič, S. Mikula, D. Čopák ( 38. M. Červeňák), L. Čopák ( 68 P. Mesaroš), J. Šedzmák, P. Vasiľko, M. Haburaj (57. J. Kovalčík), T. Čabák (78. R. Havriľák), S. Karnaj (68. L. Pecha).

Naši futbalisti vstúpili do sezóny vysokým víťazstvom, keď mužstvo Sečovskej Polianky zdolali rozdielom dvoch tried.

Jasný výsledok, avšak do prestávky sa hostia držali, bol to vyrovnaný futbal.  Tri rýchle góly v priebehu piatich minút  ich odpor zlomili, potom to bolo už jednoznačné. Po polhodine hry po centrovanej štandardke  otvoril hlavou skóre Karnaj, v 49. min. po rohu Haburaja hlavičkoval presne L. Čopák.  V 54. min. strela Vasiľka skončila na brvne, ale Karnaj bol dorážkou pohotový. O minútu si autor  gólu zapísal hetrik po samostatnom úniku. V 58. min. bol faulovaný T. Čabák a L. Čopák sa z bieleho bodu nemýlil.  Poltucet stanovil striedajúci Kovalčík, keď hlavičkou zúročil centrovanú štandardku  Červeňáka. Brankár Burda vážnejšiu prácu nemal.

Zdroj: Podvihorlatské noviny, ročník: 58, číslo: 32, 7. 8. 2017, str. 10.

dnes je: 17.12.2017

meniny má: Kornélia