Cirošský pohár a Pohár starostu obceVytlačiť

P1040173.JPG

V sobotu 6. 10. 2018 sa z podnetu DHZ obce a starostu obce uskutočnila už tradičná súťaž Dobrovoľných hasičských zborov regiónu a to o Cirošský pohár a Pohár starostu obce Kamenica nad Cirochou. Súťaž sa uskutočnila na štandardne vysokej úrovni na letisku v Kamenici nad Cirochou. Víťazmi boli všetci, pretože podujatie sa konalo v konštruktívnom duchu za dobrého počasia a bez úrazu. Zúčastnilo sa ho 9 družstiev. Domáci hasiči na záver podali chutný hasičský guľáš. Sme radi, že dámy z Červeného kríža nemali žiadnych pacientov. Starosta domácim hasičom ďakuje za profesionálnu prípravu a štátnym hasičom z Humenného za poskytnutú Tatru na dovoz vody, pretože naša T 168 je ešte stále v repase.

dnes je: 18.12.2018

meniny má: Sláva, Slávka