Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

História klubu

Športový klub Miko fit-box

S cieľom zvýšiť športové aktivity obyvateľov v obci, ale aj širokej verejnosti bol v septembri v r. 2014 založený Športový klub Miko fit-box. Zámerom klubu je zabezpečovať všestranné logo Miko fit box Kamenica n/Cpodmienky pre účasť členov na súťažiach a podporovať záujem mládeže v oblasti športu. Za týmto účelom je zriadené fitnes centrum na Partizánskej ulici, ktoré je k dispozícii pre členov klubu, kde si môžu zacvičiť a takisto uskutočňovať individuálne tréningy.

Pod vedením certifikovaného trénera Mariana Miku sa pravidelne uskutočňujú tréningy boxu, ktoré môžu absolvovať muži a ženy, chlapci a dievčatá, či už s cieľom zvýšenia sebavedomia alebo zlepšenia kondičky.

Členovia ŠK Miko fit-box sa pravidelne zúčastňujú na turnajoch I. a II. Slovenskej ligy boxu, ale aj na medzinárodných turnajoch. Doposiaľ dosiahli viacero úspechov. V roku 2015 sa stal člen klubu Tomáš Zajac majstrom Slovenska v kategórii staršieho dorastu a o rok neskôr v najvyššej mužskej kategórii obsadil na majstrovstvách Slovenska v kategórii mužov bronzovú priečku. David Zajac obsadil v roku 2016 3.miesto na majstrovstvách Slovenska v kategórii staršieho dorastu do 75kg, Samuel Hrivňák v tomto roku obsadil 3.miesto na majstrovstvách Slovenska v rovnakej kategórii, ale do 81kg. Aj v nežnom pohlaví má klub svoje zastúpenie, Nikola Cenknerová obsadila v roku 2015 3. miesto na majstrovstvách Slovenska v kategórii starších dorasteniek, a v roku 2016 obsadila v rovnakej kategórii 2.miesto.

Celkovo klub dosahuje výborné výsledky: v roku 2015 obsadili celkovo 2.miesto v kategórii mužov v celoročnej súťaži II. ligy a taktiež 2.miesto v kategórii starších dorastencov. V roku 2016 obsadili 3.miesto v kategórii mužov v celoročnej súťaži I.ligy, v kategórii starších dorasteniek sa klub v tom istom roku stal majstrom Slovenska.

Víziou klubu je v budúcnosti i naďalej oslovovať svojou činnosťou širokú verejnosť, hľadať nové talenty a dať mládeži, ale aj ostatným vekovým kategóriám možnosť športového vyžitia.

Kontktné údaje:

Sportový klub Miko fit-box
Mobil:  0905 225 111
E-mail: miko.marian@seznam.cz

www.facebook.com/pages/%C5%A0portov%C3%BD-klub-Miko-fit-box/1022300077796290


 

dnes je: 23.10.2019

meniny má: Alojzia

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka