Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Športové podujatia

ŠK Miko fit-box: 9. turnaj II. ligy - Kamenica nad CirochouVytlačiť
 

ŠK Miko fit - box - logo.png

Športový klub Miko fit-box absolvoval tohto roku už mnoho turnajov I. a II. ligy, taktiež Medzinárodné turnaje v zahraničí a vo svojej tvrdej práci nezaháľali ani doteraz.

Dňa 13.10.2018 reprezentovali svoju obec na 3. Memoriály Stanislawa Dragana v Krakowe v Poľsku, kde získali okrem individuálnych ocenení aj pohár za najlepší tím turnaja.

V sobotu 20.10.2018 zorganizovali doma v Kamenici nad Cirochou 9. turnaj II. slovenskej ligy v boxe a to za účasti slovenských a poľských klubov.

Na turnaji sa odboxovalo celkovo 25 zápasov a 2 exhibičné zápasy. Svoje zastúpenie na turnaji mal aj kamenický klub, ktorého členovia si určite neurobili hanbu, ale podali skvelé výkony. Štefan Vrábeľ suverénne zvíťazil nad súperom zo Stropkova v kategórii mladších dorastencov do 80kg. „Števko vďaka svedomitej príprave podáva skvelé výkony.. Jeho snaha a cieľavedomosť je motivujúca aj pre ostatných členov klubu...“ Zhodnotil výkon svojho zverenca tréner Marián Miko.

Pre Tomáša Šeteščáka to bola tentokrát v ringu premiéra. V ringu nastúpil proti súperovi z BC Steel Fist Košice v kategórii starších dorastencov do 81kg. „Tomáš si v ringu počínal výborne.. hľadiac na to, že to bolo preňho prvýkrát, bol to výborný výkon.“ Pochválil svojho zverenca tréner Marián Miko.

V kategórii mužov do 75kg sa v ringu stretli dvaja naši členovia klubu ŠK Miko fit-box: Filip Džubara a Peter Šenky. „Teším sa, že sa Peter Šenky vrátil do ringu po dlhšej prestávke a stal sa členom nášho klubu.“ Podotkol tréner Miko. Víťazom v tomto stretnutí sa stal jednoznačne Filip Džubara, nakoľko Petrova kondičná príprava nebola postačujúca. „Verím, že to Petra nakopne do ďalších bojov a tréningov,“ skonštatoval tréner.

Nikola Cenknerová si nakoniec v domácom ringu nezaboxovala, nakoľko jej súperka z Poľska kvôli chorobe nemohla nastúpiť.  

„Touto cestou by som sa chcel poďakovať všetkým, ktorí nám pomohli pri organizácii 9.turnaja II.SLB v Kamenici nad Cirochou. Ďakujeme hlavne Obecnému úradu v Kamenici nad Cirochou za poskytnuté priestory a podporu. Veľmi pekne ďakujem svojim zverencom, ktorí reprezentovali náš klub a ostatným členom klubu, ktorí stále ochotne pomáhajú pri prípravách, počas a po turnaji!!! Ďakujem ešte raz a tešíme sa na budúce!“


 
 

ŠK Miko fit - box: 2. turnaj II. Slovenskej boxerskej ligyVytlačiť
 

ŠK Miko fit - box - logo.pngV sobotu 17. februára sa v Košiciach uskutočnil 2.turnaj II.Slovenskej boxerskej ligy. Počas turnaja sa odboxovalo 34 stretnutí. Medzi súťažiacimi samozrejme nechýbal kamenický klub ŠK Miko fit-box. Svojich zverencov Filipa Džubaru a Mateja Dubasa sprevádzal tréner Marián Miko.

„Som veľmi rád, že sme nakoniec vycestovali reprezentovať našu obec, nakoľko v tomto chrípkovom období, aj naši chlapci kvôli chorobe nemôžu trénovať“. Zhodnotil situáciu tréner Marián Miko.

Hneď na začiatku turnaja sa v ringu predviedol počas exhibičného zápasu Matej Dubas, ktorý mal v ringu premiéru. „Matej podal skvelý výkon! Jeho súper bol o rok starší, a tak z tohto dôvodu ich zápas nebol hodnotený. Pre mňa bol však Matej jednoznačný víťaz! Som veľmi rád, že máme v klube takýto nový mladý talent. Matej nevynecháva takmer ani jeden tréning, snaží sa a ja verím, že jeho snaha a odhodlanosť čoskoro prinesú ovocie.“ Skonštatoval tréner kamenického klubu.

Filip Džubara boxoval v kategórii mužov do 69kg. V ringu sa stretol so súperom z Trnavy. „Zápas bol už od prvého kola vo Filipovej réžii a tak s prehľadom porazil svojho súpera a vyhral v bodovom rozdiely jednoznačne 3:0.“

Som na svojich zverencov veľmi hrdý a ďakujem im za ich tvrdú prácu a odhodlanie.

Vedenie obce taktiež gratuluje k výsledkom a ďakuje za obetavý výkon a reprezentáciu!


 
 

ŠK Miko fit-box: Turnaj v Krakove - O zlatú rukavicuVytlačiť
 

ŠK Miko fit - box - logo.pngKamenický klub ŠK Miko fit-box sa uplynulý víkend 15. – 17. decembra 2017 predstavil v poľskom ringu, konkrétne v Krakove, kde sa konal turnaj „O zlatú rukavicu“.

Tento boxerský maratón sa konal za účasti 4 krajín: Poľska, Slovenska, Francúzska a Ukrajiny. Celkovo sa odohralo 104 zápasov a to na veľmi vysokej úrovni.

Na tomto turnaji mal kamenický klub 2 zástupcov: Jána Raka a Filipa Džubaru.

Filip Džubara v kategórii mužov do 64 kg natrafil na súpera z Poľska s ktorým odboxoval veľmi vyrovnaný zápas, ale nepodarilo sa mu ho doviesť do úspešneho konca, nakoľko sa v zápase ukázali lepšie súperove skúsenosti. V konečnom dôsledku odviedol Filip veľmi dobrý výkon, chválim jeho snahu. Nakoniec sa stal Filipov súper celkový víťaz v tejto kategórii.

Ján Rak suverénne zvíťazil vo svojom prvom zápase nad súperom z Krakova. Odviedol skvelý výkon a súper nemal žiadnu šancu. Druhý deň Janko nastúpil proti inému súperovi opäť z Krakova. Došlo však k zraneniu, kvôli ktorému rozhodca nedovolil Jankovi pokračovať v zápase ďalej.

„Domov sme si nakoniec vďaka Jankovi doniesli bronzovú medailu v tejto kategórii, ktorá má pre nás z tak prestížneho podujatia cenu zlata.“ Zhodnotil tréner Marián Miko.


 
 

Stolný tenis - 3. liga, Severovýchod - 11.kolo - 17.12.2017Vytlačiť
 

Stolný tenis.jpgLemešany - Kamenica nad Cirochou   11:7

( I. Birov 4, P. Šepeľa 2, J. Sojčák 1)


 
 

Stolný tenis - 4. liga, Vihorlatská - 11.kolo-17.12.2017Vytlačiť
 

Stolný tenis.jpgHencovce - Kamenica nad Cirochou "B"   10:8

(V. Hej 4.5, O. Tutskanyuk 2.5, F. Sojčák 0.5, Š. Šram 0.5)


 
 

ŠK Miko fit - box: Majstrovstvá Slovenska jednotlivcov v boxe Vytlačiť
 

ŠK Miko fit - box - logo.pngSkvelý úspech dosiahli členovia Športového klubu Miko fit-box z Kamenice nad Cirochou počas Majstrovstiev Slovenska jednotlivcov v boxe v kategórii mužov a žien! Do Kamenice nad Cirochou doniesli zlatú a dve bronzové medaily! Opäť potvrdili, že ak niekto veľmi chce, tak preňho neexistujú žiadne prekážky, existuje len slabá vôľa...a tú oni rozhodne nemajú!

Majstrovstvá Slovenska sa konali v Galante od piatka 1.12.2017 do nedele 3.12.2017 a predstavili sa na nich traja členovia kamenického klubu: Nikola Cenknerová, Ján Rak a Filip Ďžubara.

„Nikola Cenknerová vo finálovom zápase porazila svoju súperku z Levíc. Bojovnosť a chuť zvíťaziť bola určite na Nikolinej strane väčšia, čo v jej úderoch pocítila aj súperka ktorej na konci zápasu ostalo oveľa menej síl ako Nikole. A tak Nikola s prehľadom vyhrala v bodovom rozdiely 5:0 a stala sa tak majsterkou Slovenska v kategórii žien do 60kg.

Bronzovú medailu si zaslúžene vybojoval Ján Rak, keď v prvom zápase v piatok zvíťazil nad boxerom z Holíča na body (5:0), ale v sobotňajšom semifinálovom zápase podľahol terajšiemu majstrovi Slovenska z ŠKP Bratislava.

Filip Džubara sa na základe voľného lósu dostal do semifinále, kde sa v ringu stretol so slovenským reprezentantom kubánskeho pôvodu, terajším majstrom Slovenska. Tomuto veľmi silnému súperovi podľahol a tak sa umiestnil na bronzovej priečke.

Som na svojich zverencov veľmi hrdý a pevne verím, že ostatní členovia klubu, či už súčasní, alebo aj noví členovia budú nasledovať ich kroky vo svojej odhodlanosti, snahe a bojovnosti. Všetkým veľmi pekne ďakujem!“ tréner Marián Miko.

 

 


 
 

Stolný tenis - 3. liga, Severovýchod - 10.kolo - 10.12.2017Vytlačiť
 

Stolný tenis.jpgKamenica nad Cirochou - Belá nad Cirochou   9:9

(I. Birov 4.5, P. Šepeľa 2.5, M. Bocko 2)


 
 

Stolný tenis - 4.liga, Vihorlatská - 10.kolo - 10.12.2017Vytlačiť
 

Stolný tenis.jpgKamenica nad Cirochou "B" - Kladzany   13:5

(O. Tutskanyuk 4.5, V. Hej 4.5, Š. Šram 2, F. Sojčák 2)


 
 

Stolný tenis - 3. liga, Severovýchod - 9. kolo - 3. 12. 2017Vytlačiť
 

Stolný tenis.jpgKamenica nad Cirochou - Vranov C   18:0

(I. Birov 4.5, P. Šepeľa 3.5, T. Butko 3.5, M. Bocko 3.5, 3xWO)


 
 

Stolný tenis - 4. liga, Vihorlatská - 9. kolo - 3. 12. 2017Vytlačiť
 

Stolný tenis.jpgKamenica nad Cirochou "B" - Dlhé nad Cirochou   10:8

( V. Hej 4.5, O. Tutskanyuk 4.5, Š. Šram)


 
 
Položky 1-10 z 113

dnes je: 17.9.2019

meniny má: Olympia

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka