Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Aktuality - všeobecné oznamy

Vianočný a novoročný vinšVytlačiť
 

Vianočný vinš.jpg


 
 

Zápisnica a Uznesenie zo 16. zasadnutia Obecného zastupiteľstvaVytlačiť
 


 
 

Fašiangová veselica 2018Vytlačiť
 

Fašiangová veselica 2018.jpg

Základná organizácia Jednoty dôchodcov Slovenska a Klub dôchodcov Platan v Kamenici nad Cirochou Vás srdečne pozýva na Fašiangovú veselicu, ktorá sa uskutoční dňa 27. januára 2018 (sobota) o 18:00 v kultúrnom dome. Čaká Vás dobrá hudba, zaujímavý kultúrny program, chutné jedlo, občerstvenie a nebude chýbať ani tombola. 

Vstupné na osobu je 5 eur pre členov Klubu dôchodcov Platan a 8 eur pre nečlenov.

Predpredaj vstupeniek prebieha v Klube dôchodcov Platan na obecnom úrade - II. poschodie - v pondelok, stredu a v piatok v čase od 10:00 - 12:00. 

Kontakt: Anna Daňová - 0905 358 520

Organizátori sa tešia na Vašu účasť. 

 


 
 

Nové investičné zámery v bývalom DT LesíkVytlačiť
 

Školiace stredisko.jpgVážení spoluobčania, určite ste si všimli  vyššie tempo záujmu o výstavbu rodinných domov, ale aj o kúpu nehnuteľností v k.ú. našej obce. Chceme poznamenať, že všetkým čo stavajú a rekonštrujú, sme aktívne nápomocní, vrátane riešenia drobných stavebných odpadov a inej pomoci, napr. legislatívnej.

Tento článok Vás má poinformovať o tom, že v roku 2017 sa udiala zmena vo vlastníctve už bývalého DT Lesík, (bývalý pioniersky tábor, ktorý zmenil majiteľa). Po zmene vlastníckych vzťahov sa medzi tunajším úradom (stavebný úrad) a majiteľom, t.j. Pawel Piotr Swiecicki, uskutočnil dialóg, ako chce využiť už svoj majetok v bývalom detskom tábore. Možno to bola predčasná otázka, ale nový majiteľ naznačil, že sú určité plány a začne už v roku 2018. Po krátkom čase je tu lastovička , t.j. majiteľ požiadal o vydanie stavebného povolenia na výstavbu školiaceho strediska. Viď foto.

Verme, že im stavebný elán vydrží a rekreačnému stredisku vrátime bývalú pozitívnu atmosféru. 


 
 

17. Katarínsky večer - 25.11.2017 Vytlačiť
 

Katarínsky večer - 25.11.2017.jpg

Kontakt: 0918 897 091

 

 


 
 

Výročná členská schôdza ZO JDS - Kamenica nad CirochouVytlačiť
 

JDS - logo.pngDňa 13. 2. 2018 sa v priestoroch KD uskutočnila výročná členská schôdza  Základnej organizácie Jednoty dôchodcov Slovenska -  Kamenica nad Cirochou. Priebehu schôdze predchádzal krátky kultúrny program. VČS bola uznášaniaschopná. Členovia odsúhlasili program schôdze. Predsedajúci privítal hostí z okresu a priateľov z Kamienky. Na schôdzi dominovala správa o činnosti za predchádzajúci rok, ktorá bola veľmi bohatá a správa dozornej komisie o hospodárení. Na schôdzi boli vytýčené hlavné ciele na rok 2018 a bola vyzdvihnutá aktívna podpora obecného úradu tejto spoločenskej zložke. Schôdza sa niesla v priateľskej atmosfére a bola ukončená podaním občerstvenia a družnou diskusiou.


 
 

Vianočná akadémia - 21. 12. 2017 o 17:00Vytlačiť
 

Vianočná akadémia 2017.jpg


 
 

Výročná členská schôdza miestneho spolku Červeného krížaVytlačiť
 

Slovenský červený kríž.pngDňa 12. 2. 2018 sa v priestoroch KD v obci uskutočnila výročná členská schôdza miestneho spolku Červeného kríža Kamenica nad Cirochou. Schôdza sa niesla v konštruktívnom duchu s vysokou účasťou. Program bol pripravený v súlade so stanovami. Rokovanie prišli pozdraviť hostia z okresných orgánov. V hlavnej správe sa bilancovala činnosť za rok 2017, ktorá bola veľmi bohatá . Ďalej boli ocenení darcovia, jubilanti, ale boli aj prijatí  noví členovia. Všetko sa nieslo v priateľskej až rodinnej atmosfére.

Sme radi, že takúto zložku v obci máme.  Je oporou nielen v zmysle poslania Červeného kríža, ale aj pomoci núdznym a obci. 

Priatelia červenokrižiaci, ďakujeme Vám za pomoc a postoj k obci ! 


 
 

Prerušenie distribúcie elektrinyVytlačiť
 

Distribúcia elektriny.jpg

Vážení spoluobčania!

 

V nasledujúcich termínoch a časoch je naplánované prerušenie distribúcie elektriny na území našej obce:

Kamenica nad Cirochou - ulica Štúrova, ulica Záhradná, ulica Humenská od č.d. 224 po ul. Osloboditeľov - pomník, ul. Osloboditeľov od kostola po č.d. 296, od č.d. 199 po č.d. 132 

                                                                v termíne

5. apríl 2018 od 7:00 h do 17:30 h

 

Práce súvisia s opravou a pravidelnou údržbou distribučnej sústavy. 

 


 
 

Jesenná obecná brigádaVytlačiť
 

                   Jesenná brigáda.JPG

 

                     

 

 

 

                 

 Vážení spoluobčania, pozývame Vás na jesennú obecnú brigádu dňa 18. 11. 2017 (sobota).

 Zraz je o 9:00 hod. pred obecným úradom.

Prosíme, nezabudnite si so sebou priniesť pracovné náradie. 


 
 
Položky 1-10 z 37

dnes je: 22.3.2018

meniny má: Beňadik

webygroup
ÚvodÚvodná stránka