Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Sezóna 2018/2019

Ukončenie súťaže stolného tenisu v ročníku 2018/2019

 

Športový klub stolného tenisu v obci už tradične hrá krajské súťaže 3. ligu Severo-východ a 4. ligu Vihorlatskú.

Po počiatočných problémoch, keď hráči odchádzajú za prácou, aj napriek oklieštenému počtu hráčov bola sezóna v oboch ligách úspešná. Dvaja hráči odišli za prácou, niektorí domáci sa pre zamestnanie zúčastňujú iba zápasov,  bez tréningu.

Stálymi posilami sú hráči z Ukrajiny, ktorí držia náš stolný tenis na vyššej úrovni, to znamená, že v tretej lige. „A“ mužstvo skončilo na treťom mieste. Mali sme možnosť sa prebojovať aj vyššie, ale  v druhej lige sú aj vyššie náklady. To isté platí aj o štvrtej lige, kde „B“ mužstvo taktiež skončilo na treťom mieste.

S materiálnym zabezpečením sme spokojní, obecný úrad nám pomáha pokryť potrebné náklady, za čo im patrí poďakovanie. Poskytnuté financie nám tak akurát stačia na súťaže, ktoré hráme. Taktiež ďakujeme a sme spokojní so Základnou školou, ktorá nám vychádza v ústrety pri tréningoch a zápasoch.

Chceme začať s výchovou mládeže, aby sme mali svojich odchovancov. Dúfam že za pomoci vedenia školy sa nám to podarí, lebo podmienky na to sú. Teraz sa už len zúčastňujeme turnajov a v jeseni chceme naskočiť na dobré výkony. 

 

                                                                               Ján Sojčák

                                                                              vedúci klubu


 

dnes je: 18.9.2019

meniny má: Eugénia

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka